Акції на повітряні кулі

Композиція із повітрянних куль

Гелієві кульки Київ

Гелієві повітрянні кульки

Композиція з повітряних куль

Цифра з гелієвими кулями

Кульки на виписку з пологового будинку

Букет ромашок з куль

Комплексне прикрашання із куль

Оформлення дитячого свята

Фотозона з куль

Кульки з конфетті

Хмари з гелевих куль

Оформлення дитячого дня народження

Кульки на день народження

Кульки в пологовий будинок

Кульки на відкриття, арка з куль

Світлові кулі

Великі кулі

Фольговані кулі

Фігурки з кульок

Квіти з кульок

Последние статьи

 • Как оригинально украсить детский праздник

  Как оригинально украсить детский праздник

  У Вас намечается детский день рождения? Значит, Вы обязаны задуматься о торжественном оформлении. Каждый подобранный Вами банкетный зал станет смотреться прекрасно и торжественно, в случае если Вы неординарно украсите его, в помощь придут гелиевые шарики.
  (0)
 • Гелієві кулі з написами

  Окрасою будь-якого торжества можна сміливо назвати гелієві кульки на замовлення. Виробники не стоять на місці і для того, щоб асортимент повітряних виробів вас дивував і вражав на постійній основі випускають новинки. Найпопулярнішими гелієвими кульками на День народження є кульки з
  (0)
 • Букети з повітряних куль

  Букет з куль набагато практичніше і довговічніше на відміну від живих квітів. Тому можете сміливо їх використовувати як альтернативу. При цьому вартість великого повітряного букета буде набагато приємніше, квіти більш об’ємними і ефектними. Квіти з куль можуть бути виконані в
  (0)
 • Гелієві кульки на виписку з пологового будинку

  Довгоочікувана зустріч з мамою і новонародженим особлива подія, яка запам’ятається на все життя. Пропонуємо вам замовити Гелієві кулі на виписку з пологового будинку, це дозволить зробити ваше подія урочистим і ефектним. На сторінках нашого інтернет магазину Ви зможете знайти широкий
  (0)
 • Гелієві кулі з написами

  Гелієві кульки з написами дуже приємний презент, який може викликати не тільки розчулення, але і сміх. Великою популярністю останнім часом користуються гелієві кульки з написами – приколами. Якщо ви і Ваші близькі володіють відмінним почуттям гумору, в такому випадку даний
  (0)

Повітряні кулі – це найкращий спосіб ощасливити, порадувати, здивувати, зачарувати, створити чарівну атмосферу свята і просто гарного настрою. Практично всім, вони знайомий з далекого дитинства. Повітряні кульки як приємний подарунок, сюрприз, підходять абсолютно на всі свята і на всі випадки життя! дні народження, ювілеї, весілля, народження дитини, Хрестини, 8 березня, День святого Валентина, випускний, скільки ж чудових свят в нашому житті, які краще за всіх підкреслять і створять веселу і святкову атмосферу Гелієві і повітряні кульки. Вони такі легкі і повітряні і радують людей абсолютно різного вікових категорій, від малюків і до людей у віці.

Повітряні кулі беруть свій початок в 20 столітті, тоді вперше був проведений перший латексний кульку, з самого початку, вони мали круглу форму. З тих пір повітряні кульки змогли дуже сильно змінитися. З приходом латексу, з’явилася можливість створювати довгі кулі і вузькі кульки. І з того моменту це нововведення, відразу ж знайшло застосування, їх стали широко використовувати оформлювачі прикрашають свята.

У сучасному світі, існує більше тисячі куль, різноманітних видів, форм, і забарвлень. З’явилися кулі з різноманітними малюнками, написами, фігурні кульки. фольговані кулі, найрізноманітніших форм. Від найпростіших, таких як зірочки, сердечка і до найскладніших, фігур тварин, цифри, Ходячі фольговані кулі, музичні кулі.

З повітряних куль навчилися робити будь-які тематичні композиції, квіточки, букети, фонтани, фігурки, букви і цифри з маленьких куль. З’явилися також великі кулі, кулі гіганти, які широко використовуються в рекламних компаніях, на виставках і презентаціях. На такі кулі можна нанести логотип будь-якої складності, і використовувати як найефективнішу рекламу компанії. Також наноситися логотип компанії і на звичайні латексні кулі не великого діаметру, які можна використовувати при відкритті магазинів, рекламних акціях, на виставках і презентаціях. Друк на кулях, це один з найефективніших способів, для реклами та презентації своєї продукції.

Ще одним з найпопулярніших застосувань куль, це надувши гелієм, завдяки чому кулі літають в повітрі, так як гелій, це газ який легше повітря. гелеві кульки, здатні радувати абсолютно всіх, і дітей і дорослих, і навіть людей в зрілому віці, тому можна сміливо стверджувати, що це універсальний подарунок, відповідний до будь-якого свята і будь-якого випадку.

Таким чином, прикраса свята повітряними кулями, практично не має меж, можна втілити в реальність абсолютно будь-яку людську фантазію! Саме цей факт, є головним критерієм для успішної роботи наших дизайнерів-оформлювачів, фантазія яких дозволяє створити найяскравіше і оригінальне тематичне прикраса! Наш девіз-клієнту все найкраще! Щасливі посмішки наших клієнтів, головний критерій нашої роботи!

Ми працюємо для того, щоб ви ставали щасливішими!

Доставка куль, Це найкращий спосіб доставити радість вашому святу. У нас працює доставка повітряних куль, в такі райони Києва як, Печерський, Подільський, Позняки, Харківський, Райдужний, Оболонь, Дружби народів, університет, на Академмістечко, Одеську площу, Центр і Виноградар.