День повітряної кульки. Коли святкувати?

Можна вважати, що перший повітряна кулька з’явився ще в 1824 році, коли вчений з Англії Майкл Фарадей, під час досліджень всіх властивостей водню, зміг закачати в мішечок, зроблений з каучуку водень, що і було першою подобою повітряної кульки.

Через деякий час, такі повітряні кульки активно використовують як дитячі іграшки, і тільки потім повітряні кулі стали елементом декору та оформлення заходів.

Доставка гелієвих кульок Київ стала досить затребуваною. Тому серед широкої конкуренції компаній, варто вибирати кращих.

У багатьох країнах прийнято святкувати день повітряної кульки. У кожного він називається по своєму.Наприклад, в 2000 році звичайний житель штату Аляска придумав і запропонував нове свято, яке отримало назву “Всесвітній день повітряної кулі” (Balloons Around the World). Але незважаючи на таке грандіозне назву, офіційним його так і не визнали, що не особливо засмучує організаторів, так як люди, які люблять веселитися із задоволенням святкують цей день з усіма аксесуарами і повітряними композиціями.

Щороку, 1 жовтня відзначається це свято. Заздалегідь готуються різні композиції з повітряних куль, всілякі прикраси, костюми. Мільйони гелієвих кульок просто лунають масово на вулиці, запускають в небо, прикрашають магазини, кафе і будинки. Крім цього, щоб цей день був веселим і незабутнім, місцеві жителі проводять всілякі конкурси та заходи із застосуванням повітряних куль. Найпопулярніший конкурс-це скручування різноманітних фігурок з довгих довгастих кульок.

У світі існує також день “День чорних кульок”. Він проводиться в знак, який присвячений захисту дітей від сексуального насильства. Даний день відзначають 11 вересня. Це дата прив’язана до 1996 року, коли в Бельгії відбулася демонстрація, в якій брали участь батьки дітей, які стали жертвами педофіла, якого помилково випустили з під варти.

День повітряної кульки в Україні офіційно не існує. Але досить часто до нас звертаються дитячі установи, великі компанії, які періодично влаштовують такі дні для своїх підопічних і співробітників.

Замовити гелієві кульки в Києві ви зможете на нашому сайті. Досить зайти в потрібний вам розділ і зв’язатися з нами. після чого наші консультанти із задоволенням допоможуть зробити правильний вибір.

Просмотров: (397)