Композиції з повітряних кульок: фонтан

На сьогоднішній день різноманітність композицій з повітряних куль вражає. Всілякі арки, гірлянди, фотозони, прикраса столів та інтер’єру в цілому. Ми не зупиняємося на цьому. з настанням теплих днів багато заходів проводять в заміських комплексах, де територія дозволяє розгулятися фантазії і ми хочемо запропонувати для вас нові варіанти прикраси торжества, які неодмінно стануть головною родзинкою.

Пропонуємо вашій увазі композицію з повітряних куль у вигляді фонтану.

Умовно таку композицію можна розділити на кілька частин: підстава і власне сам фонтан. Підстава варто робити досить важким, кулі зв’язуються між собою щільно утворюючи свого роду басейн. Обов’язково варто прикріплювати важки до основи. Можна також додатково прикрасити фонтан статуеткою або фігуркою. Вгору фонтану являє собою гелієві кульки різних форм і розмірів, до яких прив’язуються стрічки, що кріпляться до основи.

Пам’ятайте, щоб ваша композиція була схожа на фонтан варто прикріплювати повітряні кульки на різній висоті по відношенню один до одного. Наприклад: великі елементи можна розташувати вище, а маленькі нижче.

Для того щоб ваша композиція виглядала об’ємно, кінці стрічки залишайте по довше. Один з них варто прив’язати до основи, а другий закрутити в спіраль.

Замовити гелієві кульки в Києві ви зможете в нашому інтернет магазині. Ми зібрали для вас найпопулярніші варіанти куль. Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть з вибором ідеальної композиції.

Хочемо дати кілька порад, які допоможуть зробити найприємніші презенти рідним і близьким.

  1. завжди намагайтеся ідеально поєднувати між собою відтінки. На це може вплинути: улюблені кольори, Стилістика заходу і тд.
  2. композиції з повітряних куль варто розміщувати на відстані від гострої і шорсткою поверхні.
  3. перевірити кульки на відсутність можливого шлюбу або дефектів просто, спочатку варто наповнити їх повітрям і тільки потім наповнити гелієм.
  4. композицію з гелієвих куль варто збирати безпосередньо в день заходу. Тоді все буде виглядати ідеально і свіжо.
  5. для більш ефектного видовища, територію навколо композиції можна прикрасити ліхтариками,або всілякими фігурками з паперу.

Повірте такі емоції коштують будь-яких грошей. Адже скільки пам’ятних фотографій з заходу буде радувати вас і ваших близьких протягом довгих років. замовити Гелієві кулі< / a> в Києві ви зможете прямо у нас на сайті або зв’язавшись з нами за телефонами: (098) 871-86-56 ,(050) 025-23-11. Ми здійснимо безпечну, оперативну доставку в потрібне місце в потрібний час.