Цікаві факти про повітряні кулі

На перший погляд може здатися, що Гелієві кулі не можуть нічим здивувати. Але ми хочемо розповісти вам кілька цікавих фактів про кулі, які ви ніколи не чули.

  1. де з’явилися повітряні кульки? У ті далекі далекі часи, коли існувала стародавня цивілізація ацтек, які приносили жертви богам можна спостерігати перші варіації повітряних куль. Це були надуті шлунки і кишки тварин. Поверхня таких куль вони прикрашали своїми орнаментами.
  2. Нейли Тайлотсон в 1931 році створив перший латексний кульку. Завдяки цьому всі дізналися, що кулі можуть бути не тільки круглі.Саме цей момент можна назвати початком ери фігурних композицій з кульок.
  3. Звичайно ж повітряні кульки стали використовувати не тільки для прикраси. На них ставили всілякі рекорди. Ось наприклад, американець Ендрю Даль надув 23 повітряні кулі носом. І зробив це всього за 3 хвилини. а ось китаєць Жу Вей з міста Гуанчжоу пішов ще далі і виконав цю ж процедуру, але вже вухом.
  4. Свою увагу на повітряні кулі звернули скульптори. Саме Джон Кессіді зробив першу фігуру з куль, тим самим представив світу великий літак, в кабіні якого міг спокійно розміститися людина. Але незабаром його рекорд був побитий знаменитим художником Адамом Лі. Який зробив великого павука з 3000 куль всього за шість днів.
  5. Одним з важливих подій в житті повітряних куль став Чемпіонат Європи з футболу. Була створена величезна композиція з 50 000 куль Ройялом Сорелло і Ларрі Моссоло. Вони примудрилися зібрати команду команду професіоналів і разом з ними звести на полі фігури двох футболістів, футбольні ворота і футбольний м’яч. Дана композиція мала висоту близько 6 метрів без будь-яких карсаків, тільки пов’язані між собою кульки.
  6. Якщо вірити Книзі рекордів Гіннеса, то 23 липня 1992 року близько 366 600 повітряних кульок в Бельгії піднялися в небо. Тим самим був встановлений рекорд Європи за кількістю запущених в небо куль. Але даний рекорд протримався недовго. У 1994 році на презентації мультфільму “Аладдін” в небо було запущено близько 1 592 744 повітряних кульки компанією Уолта Діснея.
  7. коли з’явилися повітряні кульки у формі ковбасок почали проводитися масові змагання на швидкість виконання різноманітних різнокольорових фігурок. Краще за всіх виявився Сальваторе Сабатіно, родом з Італії. Всього за 60 хвилин він зміг змоделювати близько 361 фігури, при цьому втрати були мінімальні, так як спочатку було підготовлено 396 куль.

Як бачите повітряні кульки змогли поставити багато рекордом, чи то ще буде…Як говоритися, фантазія людини безмежна і хто знає, може саме ви придумаєте щось особливе і зможете встановити свій рекорд.
А поки наша компанія пропонує вам замовити гелієві кульки в Києві за доступними цінами. Ми гарантуємо Вам широкий асортимент, оперативну доставку, при необхідності прикраса приміщення і звичайно ж консультацію і допомогу у виборі.

Просмотров: (171)