На будь-якому сучасному святі обов’язковий і довгоочікуваний гість це – повітряна гелієва кулька. Якщо Ви будете використовувати звичайний вид повітряних куль і спробуєте самостійно їх надути, Ви не отримаєте ефекту польоту кульки. Коли з’явилися кулі, їх надували небезпечним газом – воднем, який вибухав, і в 20-ті роки їх стали надувати повністю, гарантовано, безпечним гелієм.
У цій статті ми розкриємо безліч таємниць, пов’язаних із повітряними кулями, таких як: Завдяки чому літають повітряні кулі? Чому звичайна легка кулька прагне до землі? Чому гелієва кулька летить у небо?
Усі ці запитання мають відповіді вже досить давно, завдяки фізикам. Ми напишемо без виснажливих трактатів: усередині кульки з гелієм міститься газ – гелій, який важить приблизно 1 грам, водночас усе повітря за тих самих умов важить 7 грамів. У ролі навколишнього середовища виступає – атмосферне повітря для кульки, в якому всередині гелій. Завдяки цьому воно постійно тисне на кульку і по суті виштовхує її вгору. Ось чому повітряна куля з гелієм завжди прагне вгору.
Гелієва велика куля ще швидше злітає ніж кулька меншого об’єму.
Під час надування кульки з гелію найчастіше використовують особливу суміш із повітря та гелію. Якщо кулька буде наповнена повітрям, то вона просто не злетить – підйомної сили буде надто мало, тому що вага кульки всередині буде дорівнювати вазі одиниці зовнішнього об’єму.
Кульки заповнюють гелієм яких зберігають у спеціальних балонах. Існують особливі насадки, які дають змогу змішувати повітря і гелій у потрібних пропорціях: 80% гелій і 20% це повітря. Коли Ви можете бачити великі кулі, які прикрашають захід усередині приміщення, то в цьому випадку гелію може бути 60%.
Чому гелієві кулі з часом падають вниз?
Гелій може проникати через найменші простори. Кульки виробляють із пористого латексу. І такий матеріал не утримає гелій довго. Згодом у кульці рівень гелію стає меншим, і відповідно кульки з гелію починають опускатися вниз.
Крім цієї причини, можна виділити ще кілька важливих причин, чому гелієві кулі починають опускатися і падають донизу:
– Коли кулька надувається, її стінки розтягуються, а пори стають більшими, ось чому гелію простіше і швидше виходити з кульки.
– Пил, який осідає на кульці, так само створює додаткові мікротріщини на поверхні кульки, і гелій швидше йде назовні.
– Коли мова йде про кулі на вулиці, то причиною можуть бути атмосферні опади і сонце, які також руйнують структуру латексу і допомагають гелію швидше покинути кульку.
Замовити гелієві кулі Ви завжди можете у нас в Компанії, зателефонувавши нам за телефоном: 098-871-86-56 або 050-025-23-11. Повітряні кулі з гелієм це справжнє свято і радість для будь-якої людини, незалежно від статусу і віку.