Гелієві кульки

Замовити гелієві кульки в Києві ви зможете без зусиль в пару кліків у нас в інтернет магазині. В нас дуже широкий асортимент куль з гелієм, зможете знайти кульки різноманітних відтінків і кольорів.

 

У нас на сайті ви зможете підібрати:

– круглі гелієві кулі

– фольговані кулі у вигляді сердець

– фольгировані кулі у вигляді зірок

– гелієві кульки з різними малюнками

– гелієві кульки з різними написами

 

Особливості гелієвих куль в Києві від компанії Shariki24

У теплому і сухому приміщенні гелієві кулі здатні пролітати тривалий час під стелею. Ми дуже часто отримуємо відгуки в соціальні мережі компанії і дзвінки, від клієнтів, які не чекали такого тривалого польоту кульок. Наша компанія має величезний досвід в цій сфері (більше 10 років) і у нас є свої власні секрети і комерційні таємниці : як зробити гелієвим кулькам максимально тривалий політ, на радість нашим клієнтам. Це знання отримані з досвідом.

Ми використовуємо кульки тільки кращої якості, у нас оперативна доставка гелієвих куль по усьому Києву. Ми готові запропонувати вам кращий варіант і прикрасити повітряними кулями будь-яке свято і влаштувати для вас і ваших близьких справжній сюрприз, дзвоніть: 098-871-86-56 або 050-025-23-11.

 

Як правильно прикрасити кімнату повітряними гелієвими кулями?

Ефект сюрпризу. Бажано заздалегідь визначиться з часом, і оптимально усього обрати час коли людина якій призначається сюрприз буде відсутня. І саме тоді приступати до прикраси кімнати або будинку.

 

Обмежень у фантазії немає. Для підвіски з повітряних куль використайте усі елементи які є, практично, в кожній кімнаті: засувка рами вікна, ручки шафи, будь-який гачок і так далі.

Різноколірні букети з куль. Подібний букет з куль виглядає фантастично, а зробити його зовсім не складно: коли ви зав’язуєте кулю – залишайте нитку довше, після чого протягніть її за допомогою голки в трубочку для коктейля, – виходить квітка. Подібні кулі дуже стійко стоятимуть у вазі. Можна також замовити – букети з куль у нас в компанії.

Зробіть освідяення плюдині завдяки напису на кулях. Зв’язку куль можна сховати за дверцями шафи або розмістити кулі на шторах або запустити їх під стелю. Обмежень немає – експериментуйте. У нас ви зможете замовити кульки у вигляді фігурок або красивих сердець – це дуже романтично, ваша друга половинка це обов’язково оцінить.

 

Просмотров: (13)