Гірлянда з повітряних куль

Ніщо так не піднімає настрій як святкова обстановка, яка може бути оформлена наприклад з повітряних куль. Незалежно від віку, повітряні кульки в Києві викликають посмішку на обличчі і повертають нас у дитинство.

Пропонуємо вашій увазі гірлянду з повітряних куль, яка стане ефектною прикрасою будь-якого торжества.

При цьому виготовлення гірлянди з повітряних куль абсолютно не трудомісткий процес.

На нашому сайті ви зможете купити кулі повітряні за доступними цінами для своєї гірлянди або замовити гірлянду з повітряних куль з доставкою.

Як же виготовляються гірлянди з повітряних куль?

Для початку варто визначитися з колірною гамою і розмірами кульок. Це може бути мікс квітів або ж гірлянда в певному Тоні. Пам’ятайте, що кульки повинні бути міцними, так як з хвостиками будуть проводиться численні маніпуляції. Не забувайте враховувати обсяги об’єкта, який будете прикрашати. Наприклад, якщо ви хочете задекорувати широкий вхід в приміщення, варто віддавати перевагу кулям діаметр яких не менше 30 см, а ось для об’єктів поменше можна використовувати більш мініатюрні кульки.

Наша компанія пропонує широкий асортимент кульок на будь-який смак і колір.Найпопулярніші композиції, новинки, класика, а головне індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Як зробити гірлянду з повітряних куль самостійно?

Після того як ви визначилися з кульками не забудьте прихопити портативний насос, це набагато легше і швидше дозволить надути велику кількість куль. Також запасіться волосінню гнучкою, завдяки якій можливо буде зв’язати всю конструкцію в цілому.

Надуваємо кілька куль до однакового розміру, потім переплітаємо їх хвостики між собою і зав’язуємо вузол.

Дану маніпуляцію варто виконати і з іншими парами куль. Скручуємо між собою такі пари, щоб візуально вийшов квітка. Простягаємо волосінь між двома підставами, наприклад ніжки столів і при цьому не забудьте залишити по метру з кожного боку, для того щоб в подальшому повісити гірлянду.

По-черзі прикладайте готові квіточки до волосіні, при цьому одну пару куль завжди притримуйте руками, а другу міцно фіксуйте. Якщо ви вирішили робити двоколірну гірлянду, в такому випадку обов’язково дотримуйтеся шахового порядку кольорів. Поступово таким же чином варто прикріпити і всі наступні квітки.

Якщо на якихось ділянках ви помітили прогалини, рекомендуємо акуратно присунути кульки ближче один до одного.

Можна вважати гірлянда готова, залишилося тільки прикріпити її в потрібному місці, а кінці волосіні декорувати стрічками або спеціальними наклейками.

Останнім часом гірлянда з куль стала невід’ємним атрибутом весільних церемоній. При цьому молодята проявляють фантазію і прикрашають її додатково звисаючими стрічками, дрібними намистинами і тд.

Гірлянда з повітряних куль-ідеально підійде для дитячих свят, а якщо доповнити її декількома тематичними композиціями з повітряних кульок вийде відмінна фотозона.