Які гелієві кульки подарувати чоловікові?

Якщо вам здається, що кульки – це ідеальний сюрприз тільки для дітей, хочемо відразу ж зруйнувати цей міф. З нашої практики можемо сміливо сказати, що гелієві кульки для чоловіків вельми поширене явище. Тільки згадайте скільки заходів або презентацій, наприклад салони авто, де в більшості випадків клієнтами є чоловіки, прикрашають приміщення гелієвими кулями в корпоративних кольорах. Це завжди створює ефект “Вау”.

Не дарма існує думка, що всі Дорослі — в душі трохи діти, тому замовити гелієві кульки чоловікові дуже навіть цікава оригінальна ідея, яка викличе тільки позитивні емоції.

Завдяки широкій “повітряної індустрії” з’являється можливість робити стильні чоловічі композиції, які неодмінно сподобаються сильній половині.

Подарувати гелієві кульки татові, чоловікові, братові, дідусеві неодмінно варто. У нашому інтернет магазині ви зможете знайти різні варіанти композицій з повітряних куль, подивитися види куль і підібрати колірне рішення.

Великою популярністю користуються чорні кулі в комбінації з золотими або срібними фольгованими повітряними кулями. Повітряні кулі з конфетті допоможуть розбавити і надати “настрою”.

Якщо ви хочете самостійно скласти композицію для тата, можна замовити гелієві кульки окремо і спільними зусиллями з нотками фантазії дозволять спорудити шедевр.

Дуже часто у нас замовляють гелієві кульки для прикраси корпоративів, в тому числі і чоловічих. Найчастіше кулі використовуються в темних відтінках або корпоративних кольорах.

Гелієві кульки з приємними написами і теплими побажаннями також актуальні в якості подарунка для чоловіка. Замовити кульки-приколи для чоловіка можна швидко на нашому сайті. Наші фахівці допоможуть з вибором і поєднанням.

Тематичні гелієві кульки стануть як не можна ДО РЕЧІ. Наприклад в День захисника України можна презентувати кульку фігуру солдата, літак, танка. На День медика-кулька із зображенням доктора і тд. Або наприклад, на День народження можна подарувати крім основної композиції, немовляти з соскою – чоловік з відмінним почуттям гумору неодмінно оцінить.

Діти не завжди радують батьків бувають і складні моменти. Пом’якшити ситуацію, коли треба зізнатися в поганому вчинку або попросити вибачення, Вам допоможуть повітряні кульки. На них можна намалювати смішну мордочку, зробити напис – натяк, прив’язати стрічку і прикріпити записку:”тато, це пролив чай на твій комп’ютер. Лопни мене”.

Замовити гелієві кульки в Києві просто, достатньо оформити замовлення на нашому сайті або зв’язатися іншим зручним для Вас способом з розділу “Контакти”.

Просмотров: (461)