Запускаємо кулі безпечно

Запуск повітряних куль в небо вже давно вважається ефектним обов’язковим завершенням вечора на відкритому повітрі. Весілля, корпоративи, дитячі заходи, ювілеї – і багато інших пам’ятні дати хочеться відсвяткувати в красивій святковій атмосфері. А що краще як не повітряні кулі зможуть створити цю саму ідеальну атмосферу?

Замовити повітряні кулі і замовити гелієві кульки ви зможете в нашому інтернет магазині. Найпривабливіші ціни, широкий асортимент, детальна консультація, Оперативна і безпечна доставка – як бачите нічого не зможе затьмарити ваше свято.

У даній статті ми хочемо розповісти як же зробити запуск повітряних куль безпечним для навколишнього середовища. Найголовніше, це вибрати Латексні кульки, так як саме при їх виготовленні враховують екологічні норми. Хочемо відзначити,що шкода найчастіше завдають не самі повітряні кульки, а стрічки які прикріплені до них. Тому самим ідеальним варіантом стануть нитки, кліпси з бавовни, зі спеціальним просоченням, картонні заглушки або біопластик.

Якщо у вас в планах є запуск великої кількості куль, в такому випадку рекомендуємо застосовувати сітку і відповідно стрічки, для зв’язування один з одним використовувати не буде потрібно.

Куди відлітають гелієві кульки?

Ось цей самий урочистий момент, коли всі гості і винуватці торжества виходять на вулицю і ефектно запускають повітряні кульки в небо, при цьому загадуючи бажання. Куди ж вони відлітають? Якщо кульки добре надуті гелієм вони піднімаються досить швидко і досягаючи певної висоти, на якій повітря більш розріджений і прохолодний вони замерзають і лопаються. Маленькі шматочки кульки розлетяться далеко і поступово впадуть як листочки на землю, де з часом перегнивають.

Якщо гелієвий кулька слабо пов’язаний або недостатньо надутий, він не зможе досягти певної висоти, на якій розірветься. Тож. коли гелій повністю вийде з нього через всілякі отвори, кулька поступово опуститься на землю і буде розкладатися більш тривалий час. Тому варто випускати кульки в добре надутому вигляді і міцно пов’язані.

Купити гелієві кульки в Києві просто, достатньо зайти у відповідний розділ на нашому сайті і визначиться з варіантом. Оформити замовлення Ви зможете прямо на сайті або зв’язавшись з нами іншим зручний для Вас чином з розділу “Контакти“.

Просмотров: (164)