10 розвиваючих ігор з повітряними кульками

Якщо ви плануєте святкувати День народження, ювілей, весілля, виписку з пологового будинку і т. д. – гелієві кульки від компанії shariki24.kiev.ua, незамінні.

Завдяки гелевим повітряним кулям ви зможете створити незабутню, святкову атмосферу.

У даній невеликій статті ми опишемо як ще можливо з користю для вашої родини використовувати гелієві повітряні кулі.

Рухливі, дуже веселі ігри, в яких будуть брати активну участь повітряні кулі і Ваші дітки.

Для цього вам знадобиться:

– Гелієві повітряні кульки від shariki24.kiev.ua

– Гарний настрій)

Кожна дитина дуже любить грати з гелієвими кулями. І ще більший захват у нього викличе коли ви зможете разом з ним пограти в ігри з кулями, про які розповімо нижче. У процесі гри з гелієвими кульками зможуть повеселитися і діти і дорослі. Такі ігри дуже корисні, вони можуть ефективно розвивати окомір, моторику, координацію і легкі.

Топ ігор з повітряними кулями, про які ви не знали:

Топ 1. У даній грі правила дуже прості: необхідно утримати кульки не торкаючись їх руками в повітрі, необхідно лише дути на них якомога сильніше. Чим більше одночасно кульок будуть знаходиться в повітрі і при цьому не падати тим краще.

Топ 2. Це різновид першої гри. Але в даному випадку важлива спритність рук: вам потрібно якомога більше кульок одночасно підбити руками вгору.

Топ 3. Тренуємо ноги. Уявіть собі, що ви кращі футболісти і якомога швидше підбивайте повітряні кульки вгору. Це більш складно і захоплююче. Особливо така гра сподобається татам.

Топ 4. У даній нескладній грі можна залучати і самих маленьких. , необхідно повітряна куля кинути якомога далі.

Топ 5. Тут вам буде потрібно кошик, в яку ви і ваша дитина будете закидати повітряні кулі. При цьому кількість кидків потрібно обмежувати

Топ 6. Для гри з повітряними кулями не потрібно ніяких особливих умінь. Головне позитивний настрій і командний дух. Ділимося на кілька команд по пару чоловік і влаштовуємо кілька змагань, наприклад: хто надує більше куль, за певну кількість часу. Хто швидше потрапить в кільце кулькою із зав’язаними очима.

Топ 7. Потрібно лягти на спину на підлогу або ліжко – використовувати кілька кульок і спробувати тривалий час підбивати руками і ногами кульки до стелі не даючи їм опуститися.

Топ 8. Гра для найспритніших. Необхідно протягом тривалого часу використовуючи при цьому тільки дерев’яну паличку переносити повітряну кульку на тильній стороні долоні.

Топ 9. У цій грі, виграє той, хто швидше і веселіше збере всі повітряні кульки розкидані по кімнаті в певні ємності або призначені для цього місця. Чим більше кульок спочатку ви запустите, тим краще.

Топ 10. Найвеселіша гра. Переносити кульки не руками а іншими частинами тіла. При цьому кожен буде це виконувати так як йому зручніше. Тут можна включити свою фантазію. Головне в даний грі, що переможених не буде, всі будуть в прекрасному настрої.

Дорогі наші читачі, якщо ви знаєте ще корисні ігри з повітряними кульками для ваших дітей, напишіть їх в коментарях.

Замовити гелієві кульки ви зможете прямо на нашому сайті, досить зайти в потрібний вам розділ і оформити замовлення.

Просмотров: (3725)