Арка з повітряних куль

Напевно ви не раз зустрічали композицію з повітряних куль у вигляді арки. Такого роду ефектне прикраса часто використовують при відкритті нових компаній. У торгових центрах арки для повітряних куль використовують для залучення уваги. Барвисті стильні гелієві кульки роздають покупцям в якості презенту і подяки за покупку.
Композиція з повітряних куль у вигляді арки буде актуальна для декорування дверного отвору, арка для молодят, яка встановлюється за їх столом, арка для розпису, для фотозони і тд.

Як же створюються арки з кульок

Кількість куль залежить від розмірів майбутньої арки. Але в середньому це близько 200 куль наповнених гелієм. При цьому Гелієві кулі можуть бути як різних розмірів, так і однакових. Відзначимо, що конструкції з різних за розміром куль є більш складним. У такій конструкції завжди повинна бути основа, це може бути жорсткий шланг, дріт або товста мотузка.

Для початку варто надути кілька кульок і зв’язати їх між собою за хвостики. Потім робиться ще одна така ж пара і все разом з’єднується таким чином, щоб візуально вийшов квітка. У такій же послідовності і продовжуємо. Коли такі квітки будуть готові, візьміть і до одного прив’яжіть Волосінь і обмотайте нею все кулі після чого варто зробити кілька вузликів і зафіксувати квітка на підставі каркаса. Далі поміщаємо квітка один за іншим щоб всі кульки щільно входили в пази. Не можна залишати прогалини між елементами всієї арки.

Злегка притисніть кілька кольорів один до одного і перев’яжіть між собою волосінню. При цьому тиск повинен бути весь час рівномірним, щоб не спотворить симетрію. Такими поступовими повторюваними діями і виходить створити красиву арку з гелієвих кульок. Нагадаємо, що працювати з кульками потрібно дуже спритно,але акуратно. В процесі виготовлення арки можна понести “втрати”. Тому кульок варто надути з запасом. Низ арки фіксується грузиками.

Замовити арку з повітряних куль ви зможете в нашому інтернет магазині за доступними цінами. Наші фахівці в короткі терміни і якісно зберуть для вас арку мрії.

Замовити кулі з гелію в Києві ви зможете прямо на нашому сайті. Ми працюємо оперативно, якісно, а головне гарантуємо безпечну доставку куль в період карантину.

Просмотров: (282)