Доставка гелієвих кульок в Києві

Доставка гелиевых шаров в КиевеГелієві кулі дуже популярний вид прикраси і оформлення приміщень. Такі кулі виготовляють з латексу високої якості і фольги, завдяки чому вони тривалий час зберігають свою первісну привабливу форму і розмір. Великі кулі в діаметрі можуть досягати 90 см, а фольговані фігури більше 100 см.

Компанія “Кульки 24” пропонує вам широкий асортимент гелієвих кульок за різними цінами і різного формату. Наші повітряні композиції будуть парити мінімум 72 години при дотриманні певних умов.  Ми обробляємо поверхню куль спеціальним спреєм, завдяки чому куля буде парити набагато довше. Тому перед тим як вручити вам кулі, ми обов’язково надамо як зробити так, що б вони радували вас своїм привабливим виглядом якомога довше.

Доставка гелієвих кульок в Києві здійснюється нашими кур’єрами оперативно в зазначений термін та адресу. Наші фахівці із задоволенням оформлять приміщення будь-якого розміру за короткий час. Ми приймаємо замовлення через сайт або за телефонами: 098-871-86-56, 050-025-23-11с 08:30 до 22:30 без вихідних.

Які повітряні кулі з доставкою ви можете замовити?

На сторінках нашого сайту ви можете замовити гелієві кульки з доставкою будь-якої конфігурації:
– класичні однотонні кулі;
– прозорі кулі з підсвічуванням, пір’ям, конфетті;
– фольговані кулі фігури і цифри;
– букет з повітряних куль;
– кулі з написами (привітання, приколи, визнання);
– композиції з повітряних куль.

На сторінках нашого сайту ви зможете ви знайдете широкий асортимент “повітряної” продукції на будь-який смак і бюджет. Ми готові скласти композицію і запропонувати варіанти під будь-який бюджет і ваші побажання. Дуже багато замовників просять зробити подобу композиції, яку вони побачили десь в інтернеті. Ми з задоволенням візьмемося за справу і виконаємо ваше побажання.

Іноді до заходу залишається дуже мало часу, тому кулі відкладаються на останній момент. Нам не раз надходили дзвонили з проханням організувати повітряні прикраси за годину до торжества. Звичайно в даному випадку не йдеться про повне оформленні приміщення, але можна організувати невеликі композиції або гелієві кулі, які летять під стелею.

Просмотров: (70)