Гелеві і повітряні кулі в Києві

Гелевые и воздушные шары в Киеве

Гелієві кулі або повітряні кулі є відмінним презентом, як самостійним так і відмінним доповненням до основного подарунка. Погодьтеся, що дуже рідко дарують один шар, в основному це композиції або набори з кулями. Наші фахівці готові створити для Вас композиції з гелієвих або повітряних куль як в єдиній кольоровій гамі, так і в різнобарвному виконанні.

Чим відрізняються гелієві від повітряних куль?

Гелієві кулі на замовлення – це кулі, які наповнюються гелієм. Головною відмінною рисою таких кульок є – політ куль під стелею. Так, дійсно гелієві кульки – ефектно парять на різній висоті. Це можуть бути кулі з довгими красивими стрічками в польоті під стелею або ж кульки, зафіксовані на різній висоті.

Повітряні кулі – кульки, які наповнені повітрям. Вони не парять під стелею, коштують дешевше. Завдяки невисокій вартості повітряних куль з’являється можливість завдяки обсягом наповнити кімнату або приміщення безліччю таких кульок. Також повітряні кулі активно використовують при складанні композицій з повітряних куль (арки, гірлянди, фігури, букети і тд.)

За бажанням замовника ми готові сформувати композицію або набір кульок виходячи з ваших побажань. Також ви можете переглянути портфоліо наших робіт на сайті і вибрати для себе вже готовий варіант.

Ми пропонуємо замовити кулі в Києві наступних конфігурацій:

1. комплект з куль може бути виконаний в одній колірній гамі або використані різнокольорові кулі з написами, фольговані кулі;
2. кулі – цифри;
3. шари- герої мультфільмів, дитячих персонажів;
4. прозорі кулі з підсвічуванням, конфетті або пір’ям.

Композиції з гелієвих або повітряних куль ефектно виглядають і створюють святковий антураж. Для того, що б композиції не полетіли випадково, ми прикріплюємо спеціальні важки, завдяки яким вони стабільно парять в повітрі.

Доставка гелієвих кульок

Композиції з повітряних кульок можна замовити на нашому сайті з адресною доставкою. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас чином з розділу “Контакти”.

Просмотров: (51)