Гелиевые шары с поздравлениями

Гелієві кулі з привітаннями, телефонуйте: (098) 871-86-56

Красиві повітряні кулі на святі завжди займають почесне місце і парять в центрі уваги. Будь-яке свято незалежно від площі, обсягу, приводу, кількості гостей може бути прикрашений гелієвими кульками, які створять особливу атмосферу і подарують багато емоцій.

Пропонуємо вашій увазі замовити гелієві кульки з написами – привітаннями. Приємні слова не тільки у вигляді тостів, але і у вигляді повітряних поздоровлень, які ви зможете вручити винуватцю торжества на початку торжества, тим самим задавши позитивний тон вечора.

На сьогоднішній день, завдяки широкому асортименту кульок, кожен зможе підібрати для себе кращий варіант. Це можуть бути кулі з романтичними написами, кулі з написами-побажаннями, кулі з написами приколами, кулі з цитатами ін.

Наша компанія пропонує вам широкий асортимент повітряних прикрас, який ви зможете розглянути і підібрати для себе найкращий варіант на сторінках нашого інтернет магазину. Ми зібрали для вас найпопулярніші варіанти, а також новинки в аероідустрії. Прозорі кульки з підсвічуванням, з конфетті, з пір’ям дозволять прикрасити будь-яке свято. Це буде не тільки привабливий святковий атрибут, але і ефектна фотозона.

Гелієві кулі на замовлення здатні парити в повітрі протягом тривалого періоду. Все залежить від погодних умов. Якщо кульки піддавати перепадів температур, то гелій буде просочуватися крізь Латексні стінки набагато швидше. Тому бажано не піддавати кулі перепадів температур, не тримати їх на холоді або в занадто жаркому приміщенні. Ми обробляємо наші кулі спеціальним спреєм, завдяки чому вони довше парять в повітрі.

Які найпопулярніші Гелієві кулі з написами замовляють?

1. Універсальні кульки з побажаннями: з Новим Роком, З Днем народження, бажаю щастя, будьте щасливі, рада та любов і тд.

2. Романтичні написи-визнання дуже популярні такі кулі на День Закоханих, сімейні дати.

3.Написи для зустрічі мами і малюка: Привіт син, у мене дочка, спасибі за диво, везу сім’ю додому, ТАТО богатиря, ТАТО принцеси.

4. Жартівливі написи-приколи. Бувають навіть написи образливого характеру для тих, хто розуміє гумор.

5. Гірлянди з куль, де на кожній кульці розташовується по одній букві або цифрі з усього побажання. Такі гірлянди ефектно виглядають у великих приміщеннях.

Якщо ви хочете замовити кульки прямо зараз просто зателефонуйте нам по телефону: 098-871-86-56, 050-025-23-11 і наші менеджери із задоволенням проконсультують вас і допоможуть з вибором ідеального варіанту для вас. Замовлення приймаються з 08: 30 до 22: 30 без вихідних.