Гелієві кулі на випускний в дитячий сад

шары на выпускной

Наближаються випускні і ми пропонуємо не відкладати все на останній момент, а подбати про красивий і ефектному оформленні залу для діток. Гелієві кулі на випускний в саду досить затребувані. Дітки в такий урочистий день повинні бути по максимуму захоплені і мати тільки позитивні емоції.

Якщо ви хочете зробити цей день для діток дійсно незабутнім і унікальним, ми із задоволенням приймемо в цьому участь і допоможемо оформити ваше торжество під ключ.Ми готові повністю на себе взяти всі турботи, щодо прикраси випускного в дитячому саду. Наші фахівці оперативно оформлять приміщення з урахуванням всіх ваших побажань.

Як прикрасити зал в дитячому садку?

Ми точно знаємо, що може порадувати дітей. Гелієві кульки – найкращий варіант прикраси приміщення. Ми пропонуємо наступні способи оформлення:
1. арка з повітряних кульок при вході в зал;
2. фотозоні з куль, можна використовувати кулі цифри і зробити з них дату випускного. Повітряна фотозоні якнайкраще дозволить підкреслити важливість події і дозволить залишити красиві пам’ятні знімки на довгі роки;
3. гелієві кулі можуть використовуватися як аксесуар в процесі проведення урочистостей а (в танцях, конкурсах, привітаннях);
4. композиції з повітряних куль з використанням фольгованих куль фігур відповідної тематики. Такі композиції можуть бути розставлені по всьому приміщенню;
5. гелієві кулі стануть чудовою основою для флешмобу – до кульок з гелієм прив’язують записочки з побажаннями або мріями, а ввечері хлопці дружно відпускають їх в небо.

На нашому сайті ви зможете переглянути варіанти оформлення приміщення і вибрати оптимальний для себе. Так само якщо у вас є власне бачення оформлення, ми із задоволенням вислухаю ваші варіанти і втілимо в життя ваші задуми.

Просмотров: (131)