Гелієві кульки на виписку з пологового будинку

Довгоочікувана зустріч з мамою і новонародженим особлива подія, яка запам’ятається на все життя. Пропонуємо вам замовити Гелієві кулі на виписку з пологового будинку, це дозволить зробити ваше подія урочистим і ефектним. На сторінках нашого інтернет магазину Ви зможете знайти широкий асортимент куль на будь-який смак, формат, бюджет.

Дуже часто на виписку з пологового будинку тата вирішують замовити композицію з повітряних куль. В яких відмінно поєднуються фольговані, латексні кулі.

Чому варто замовити кулі на виписку з пологового будинку?

1. Повітряний декор доступний за ціною. Ми зможемо оформити для вас композицію виходячи з вашого бюджету і переваг.

2. Гелієві кульки відмінна альтернатива квітам, які заборонені в багатьох пологових будинках, так як це сильний алерген.

3. Повітряні кулі завжди створюють урочисту атмосферу, піднімають настрій, відмінна фотозона.

4. Персоналізовані кулі з написами, можна заздалегідь замовити повітряні кульки з теплими побажаннями новонародженому і зі словами любові мамі.

Як оформити кулями виписку з пологового будинку

Зазвичай кульки на виписку можна розділити на кілька етапів. Для початку варто привітати власне маму і новонародженого при виході з пологового будинку. Для цього буде потрібно трохи куль, дуже популярні кулі у формі коляски, пляшечки, малюка з соскою. Кулі можуть бути виконані в певному кольорі виходячи з статі дитини. Можна також вибирати нейтральні гелієві кульки .

Великою популярністю користується прикраса кулями машини. На неї також можна розмістити тимчасові наклейки.

По приїзду додому подбайте про оформлення кулями кімнати для малюка і мами. Тут немає межі фантазії і кількості кульок. Яскраві різнокольорові або кульки в пастельних тонах, доповнені фольгованими кулями, повітряними композиціями неодмінно викличуть захват у новоспеченої мами і у всіх родичів.

Якщо ви вирішили на честь виписки з пологового будинку влаштувати невелике, а може бути і велике торжество в ресторані, в такому випадку пропонуємо вам скористатися послугою оформлення повітряними кулями приміщення. Ми готові доставити вибрані вами кульки і композиції, а також красиво оформити заклад будь-якого розміру в потрібний час за вказаною адресою.

Просмотров: (168)