Кулі для новонароджених. Прикрашаємо дитячу правильно

Одне з найважливіших подій в Молодій родині є зустріч з новонародженим. Мама знайомиться з ним трохи раніше звичайно, але ось всі інші члени сім’ї з нетерпінням чекають нового мешканця в будинку. І дуже ретельно готуються до його приходу. Ми хочемо допомогти Вам допомогти прикрасити дитячу кімнату, щоб мама і малюк були приємно здивовані.

Кулі для новонароджених можна частково піднести мамі ще в пологовому будинку, ну а більшу половину красиво розмістити вдома. Букет з повітряних кульок в доповненні з декількома кульками фігурками, наприклад у формі коляски, пляшечки, соски або маленької дитини дозволять створити святкову атмосферу.

Багато хто віддає перевагу композиціям з повітряних кульок в поєднанні зі святковими плакатами відмінний презент-сюрприз.

гелієві кульки на виписку новонародженого стануть відмінним фоном для фотографій, які будете в майбутньому із задоволенням переглядати вже з підрослими дітками.

Останнім часом дуже актуальним стало використання надувних куль у формі букв. Таким чином можна викласти ім’я новонародженого, дату народження та ін хочемо запропонувати вам кілька ідей оформлення дитячої кімнати.

На стіни біля дитячого ліжечка можна розвісити паперові хмарки різних розмірів. Великі розмістити більш вище, а дрібні – нижче. При цьому варто віддавати переваги пастельним відтінкам: блакитні, м’ятні, лілові, персикові. Поруч з ліжечком розмістити кілька композицій з повітряних куль, відповідно до статі дитини. На підлогу можна розкидати невеликі різнокольорові кульки. Плакати, гірлянди, перші фотографії дитини – будуть чудовою прикрасою стін.

замовити гелієві кульки в Києві ви зможете на нашому сайті, де представлені різноманітні варіанти на будь-який смак і бюджет. Купити кульки для новонароджених просто, достатньо оформити замовлення на сайті або зателефонувати і наші менеджери допоможуть з вибором.