Кульки з конфетті

Шарики с конфетти

Кульки з конфетті

Одна з останніх новинок кулькової индустрії- кульки з конфетті стали найулюбленішою прикрасою наших постійних клієнтів. Повітряні кульки з конфетті надають святу особливу помпезність і феєричність, він буде незабутнім і найяскравішим як для вас так і для ваших гостей.

 

Кулі з конфетті є латексними прозорими кульками, наповненими конфетті різного розміру. Конфетті можуть бути матовими, блискучими, кольоровими, у формі зірок, сердечок і т. д.

Зверніть увагу на таку особливість: кульки з конфетті бувають з обробкою Hi – Float і без. У кулі з Hi – Float конфетті рівномірно розподіляються по усій поверхні кулі. У кулі без обробки конфетті знаходяться знизу кульки.

Замовити кульки з конфетті ви можете прямо зараз на нашому сайті або по телефону. Такі повітряні кулі із зірочками, кружечками або сердечками дуже красиво блищать на сонці, тому тішитимуть “око” і створюватимуть гарний настрій кожен день.

Завдяки таким оригінальним кулькам можна сміливо прикрасити фотозону або кенді бар, ранок в дитячому садку або сімейну урочистість в ресторані або просто порадувати рідних ранішнім сюрпризом.

Замовити кульки з конфетті відмінна ідея для прикраси як дитячого так і дорослого заходу. Кулі на День Народження, кулі на весілля, кулі на випускній, кулі на ювілей та ін.

 

Вартість на кульки з конфетті дуже приємна і доступна. Залежно від вашого бюджету і побажань ми можемо скомпонувати різні кульки і розбавити композицію декількома варіантами з конфетті. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на повітряні кулі в Києві.

Цікавою альтернативою класичним кулькам можуть служити кульки з блискітками. Оригінальні великі і маленькі кулі з конфетті завжди виглядають стильно і дорого, тому сміливо замовляйте їх для прикраси залу або фотозони.

Вже нікого не здивувати банальними листівками і коробкою цукерок. Хочеш зробити приємно -замов кульки. Якщо є що сказати – замов кульки з написами. Хочеш зробити сюрприз – замов кульки у вигляді фігурок або букета квітів.

Такий незвичайний підхід напевно не залишиться непоміченим. Веселкові або блискучі конфетті, що переливаються усередині кульки, – це гарантія позитивних емоцій.

Наша компанія виконає замовлення будь-якої складності. Навіть самі незвичайні ідеї ми утілимо в життя. Тому сміливо дзвоніть нам і замовляйте приємні повітряні подаруночки для рідних і близьких.

Просмотров: (12)