Арка з куль

Арка з куль

Недорога і неповторна прикраса яка підійде для будь-яких подій як в приміщенні так і на вулиці- це гірлянда з куль. Гірлянда з повітряних куль від компанії shariki24 можуть бути надуті повітрям або гелієм (літаючі гірлянди з куль).

 

Наша компанія працює на ринку більше 10 років і пропонує своїм клієнтам замовити гірлянду з повітряних куль та її монтаж кращої якості за доступною ціною в Києві. Для цього вам потрібно просто написати нам в чат на сайті, або зателефонувати: 098-871-86-56 або 050-025-23-11.

 

Арка з куль в Києві

Це прекрасний елемент прикраси великих заходів які проходять на вулиці або в приміщенні. Для клієнта дуже важливо заздалегідь визначиться з місцем де буде розміщена арка з повітряних куль, та зв’язатися з нами – ми виготовимо прикраси необхідних розмірів і точно в строк встановимо її на ваше свято.

Кульки на відкриття, класична гірлянда з куль в Києві

Гірлянда з куль це скручена, гнучка конструкція  з повітряних кульок. Гірлянда з куль  обов’язково до чогось кріпиться: до скла, стіни, до перил перила, каркасу. Для правильного монтажу гірлянди з куль важливо знати точні розміри отвору де буде розміщена гірлянда. Тобто знать: ширину і висоту.

 

Гелієва арка з куль

Гелієва арка з куль – стрічка з дугоподібного ланцюжка латексних куль які надуті гелієм. З обох боків така стрічка прикріплена до вантажу (грузика). Розтягуючи  грузики,  арку можна робити широкою і низькою, або навпаки більш високою але вузькою, тобто змінювати форму.

Стандартний розмір гелієвої арки з куль: висота 2 метри, ширина 3 метри, довжина 6 метрів.

 

Арка з фольгированных куль в Києві

Це також стрічка з дугоподібного ланцюжка куль, але застосовуються фольговані кульки. Кульки можуть бути різної форми: круглі, зірки, фігури, серця. 1 метр такої арки включає дві фольговані кульки, розміром 45 см.

 

Арка з повітряних куль на каркасі

Арка з повітряних куль на каркасі використовується для виїзних церемоній, при оформленні вхідної групи, прикраси заміських будинків. Важливою перевагою цього виду прикрас можна вважати – її довговічність, за відсутності несприятливих чинників (погодних умов, таких як: сніг та дощ)

Просмотров: (4)