Особливості гелієвих кульок

Гелієві кулі на сьогодні користуються великою популярністю. Жоден захід та і просто невелике сімейне свято не обходиться без цих атрибутів відмінного настрою. Гелієві кульки в Києві можна замовити на нашому сайті або зателефонувавши.

Багато хто при замовленні ставить одне і те ж питання, про те як довго літатимуть гелієві кулі. Який газ використовується і наскільки він безпечний для дітей.

Яскраві, різноколірні літаючі гелієві кульки поодинці або зібрані в красиві об’ємні букети привертають загальну увагу і створюють святкову атмосферу.

Для того, що б гелієві кулі літали їх спеціально наповнюють гелієм, який є інертним газом, який не вибухає і не горить і мають масу легше за повітря. Поступово наповнюючи кульку гелієм той починає злітати. Відмітимо, що дуже маленькі кульки наповнювати гелієм немає сенсу, оскільки із-за невеликого об’єму, поміщається занадто мало газ і як результат його недостатньо для підйому кульки. Кулька, яка має діаметр близько 30 см є ідеальним для наповнення гелієм.

Друге питання, не менш популярне, який нам задають замовники, звучить так: як довго літають гелієві кульки.

Ми завжди повідомляємо, що неможливо точно сказати скільки точно за часом літатимуть кулі. Вся річ у тому, що оболонка латексу має крихітні пори, через які по-тихоньку випаровується гелій, що призводить до зниження кульки відносно стелі. У ідеальному стані гелієві кульки парять близько дванадцяти годин. Відмітимо, що чим більше діаметру кулі, тим довше він триматиметься в повітрі.

Для того що б політ кульок тривав довше ми використовуємо спеціальне средство- Hi – float. Після того, як кульки надуваються гелієм їх обробляють цим засобом. у результаті на поверхні утворюється міцна плівка, із-за якої гелій довше затримується усередині і відповідно кулька довше літає. Після обробки кулі він може парити до 10 днів.

Гелієві кульки на замовлення різноманітні. Є декілька критеріїв, завдяки яким Ви зможете підібрати кулі для себе :

Розміри гелієвих куль.

Вважається, що ідеальними є 30 см кулька. Проте, аеродизайнери, які займаються оформленням активно застосовують кулі різних розмірів і як правило, гелієм наповнюють кулі з діаметром 22,30,35,40 см.

Форми гелієвих куль.

Найпопулярнішими є класичні кулясті гелієві кульки, але за бажання замовника ми можемо запропонувати кулі у вигляді сердечок, тварин і інших фігур. Гелієві кулі круглі підійдуть до будь-якої урочистості, тому можете сміливо їх замовляти як для дитячих. так і для дорослих заходів. Гелієві кульки у формі серця стануть доречними на романтичному побаченні, оформленні весіллів.

Фігурні гелієві кульки неодмінно сподобаються дітям, оскільки мають більші розміри. Такі кульки бувають у вигляді тварин, кольорів, коханих мультперсонажей та iншi.

Забарвлення гелієвих куль.

Колірна гамма кульок дуже різноманітна. Вони можуть бути однотонні, з малюнками, з написами, побажаннями. Сьогодні дуже популярно миксовать різні види куль, при цьому дотримуватися певної колірної гамми. Такі гелієві кульки активно використовують для створення великих гірлянд. Гелієві кулі з написами використовують на дорослих заходах, також комбінуючи їх з однотонними. Кулі з написами добре підходять для Дня народження, весілля, випускного. Написи бувають самі різні – поздоровлення, побажання і освідчення в коханні. Кулі з малюнками відмінний варіант для дитячих свят.

Незалежно від того скільки вам років, гелієві повітряні кулі піднімуть настрій і створять святкову обстановку . Кулі гелієві на замовлення відмінний варіант прикраси вашої урочистості. Завдяки кулькам навіть найскромніше приміщення стане нарядним.

Замовити гелієві кульки в Києві Ви зможете на нашому сайті. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть підібрати кульки до Вашої урочистості. Дзвоніть: 098-871-86-56 або 050-025-23-11.

Просмотров: (54)