Все про гелієві кулі. Гелієві кульки

Гелієві кульки, це не просто елемент прикраси Вашого свята, а незамінний помічник в його організації, в організації будь-якого приємного і щасливого моменту нашого життя. Це дивовижна можливість створити свято будь-якої хвилини і за будь-яких обставин. Ви тільки вдумайтеся, скільки чудових моментів і свят в нашому житті, які краще за усіх доповнять гелієві кулі.

Кульки бувають різних розмірів. Стандартна кулька за європейськими мірками це 10 дюймів – 25 сантиметрів, також є більше середнього і менше. Більше це 12 дюймів – 30 сантиметрів, а менше це 9 дюймів – 22  сантиметри.

Також є і великі кулі 50 сантиметрів, 80 сантиметрів, 1 метр, і більше. Як правило, вони використовуються в рекламних компаніях, на виставках і презентаціях, а також для створення фото зон.

Усі кульки гелів літають в повітрі від 8-9 годин, далі мікроскопічні молекули газу покидають кульку через невидимі людському оку пори в оболонці, тоді куля повільно опускається на підлогу. З часом сила підйому гелію зменшується і коли оболонка кулі стане важча за його підйомну силу, саме в той самий момент кулька опускається на підлогу. У надутому виді латексна кулька має дуже тонку і розтягнуту оболонку, а пори в латексній оболонці дуже збільшені, саме крізь збільшені пори і сочатся дрібні молекули газу гелiю.

Для гелію також негативно позначається підвищення температур, тому що сам гелій збільшується, в кулі піднімається високий тиск, який виштовхує молекули газу. Також негативно позначається, на час польоту кульки протяг, перепад температур, атмосферного тиску і волога.

Дуже часта причина маленького польоту кульок – механічне тертя, коли діти з ними грають, стрибають, в процесі вони труться куля об кулю, через це відкриваються пори в латексній оболонці. Пора року, також впливає на час польоту кульок. Кулі гелів, літають по-різному в різний час роки. У літню пору, при високій температурі, під час підвищеної вологості вони літають в основному не більше 1 доби, а ось, приміром, у кінці осені і початку зими від 2- 10 днів. Взимку також збільшується їх термін служби. Сам гелій як газ відноситься до найлегших газів нашої планети, він більш ніж в 7 разів легше за повітря і входить до складу благородних газів. Гелій не містить запахів, кольору, ні смаку.

Газ гелій добувають з природного газу методом очищення від інших газів. Він не горить, не токсичний, широко застосовується в таких галузях як ракетною космічною, медицині, підводному плаванні.

Якщо оболонку надути більше покладеного розміру, то вона стане тонкою і ненадійною.

Надута більше оптимального розміру оболонка кулі легко руйнується при торканні до будь-якої твердої поверхні, таким чином, оболонка кулі руйнується. Тому дуже важливо надувати їх до покладеного розміру, який вказав виробник.

Щоб продовжити політ кулі, оболонку необхідно обробити спеціальною рідиною під назвою Hi – float. Вона поміщається всередину оболонки перед надуванням газом, висихаючи, Hi – float утворює усередині тонкий шар пластика і таким чином подовжує життя кульки в середньому від 1 до 10 днів. Тривалість залежить від пори року і умов зберігання. Обробку необхідно проводити в теплі, щоб вона змогла затвердіти усередині після надування.

Також рекомендується по інструкції надувати кульки гелів, через 2 години після обробки рідиною Hi – float, щоб для неї було досить часу підсохнути.

Hi – float, повністю безпечний для людей і природи, біологічно чистий продукт, який якщо потрапить на людську шкіру швидко і просто змити теплою прісною водою. Розроблений він ще в далекому 1983 року в Америці в штаті Кентуккі. Його розробкою займалися близько 1 року. Тоді це була справжня революція у світі повітряних куль! Ви тільки представте, політ кулі уперше був продовжений від 1-10 діб і люди отримали можливість милуватися і радіти ними значно довше.

Важливо пам’ятати!

Слід пам’ятати, навіть сама добре оброблена куля, літає в літній час при високій температурі на вулиці і в приміщенні значно менше (в середньому від 1 до 2 діб), ніж пізньої осені і зими (2-10 днів)! Зберігати кулі необхідно в теплі, в сухому і добре провітрюваному приміщенні, при помірній вологості, уникаючи протягів. По витіканню 1 доби, кулі з кожним днем зменшуються в розмірі приблизно на 5-10Чем довше стрічка у кульки, тим він менше літає, оскільки сама стрічка служить додатковим вантажем для кульки.

Просмотров: (406)