Повітряні кулі з гелієм

Повітряні кулі з гелієм – ця недорога і універсальна прикраса будь-якого сучасного свята. У нас в компанії можна купити повітряні кулі з гелієм у будь-яких конфігураціях: звичайні круглі, для виконання гірлянд маленькі, довгі для конструювання іграшок.

Ще в позаминулому столітті Майкл Фарадей почав наповнення інертним газом кульок. Він експериментував з воднем, закачувавши його в кулі, і виявив здатність куль злітати. Пізніше він став використовувати безпечніший для оточення і доступніший гелій.

Повітряні кулі завжди асоціюються з веселощами, урочистістю і святом. Без зв’язки повітряних куль не представляє свого дня народження жодна дитина.

Будь-яке приміщення завдяки кулям буде більше повітряним і нарядним, а настрій буде святковішим.

Найпростішим способом прикраси приміщення є техніка зв’язування повітряних гелієвих куль по декілька штук і фіксується чимось важким знизу на підлозі або іншій поверхні.

Ціле мистецтво в оформленні – зв’язування куль у фігури. У такий спосіб вже багато років наша компанія оформляє найрізноманітніші заходи: весілля, концерти, ювілеї і інші заходи. Якщо ми оформляємо весілля, то ми підбираємо кулі під загальний стиль залу, де проходить свято.

Ми робимо і доставляємо кулі будь-яких форм : серця, букети квітів, арки, кільця і багато що інше.

За допомогою спеціальних фіксаторів ми встановлюємо букети з куль на столи. Так само кулі можуть кріпиться на спеціальний каркас або підвішуватися до стелі. Дуже затребувана у нас послуга – створення красивих арок повітряних куль з гелію перед церемонією відкриття або сцени на різних концертах.

Важливі переваги гелієвих куль при оформленні:

Замовити гелієві кулі в Києві можна по телефону (098) 871-86-56, тим самим йде економія часу на їх пошуку. Наша компанія доставить кулі у будь-якому об’ємі

Дешевизна початкового матеріалу. Замовити кульки з гелієм недорого з доставкою, може будь-яка людина, не витративши велику суму.

Ми оформимо ваше свято і святковий зал максимально стильно і витончено. Усі роботи по оформленню залу повітряними кулями проводимо точно в строк.

Величезний вибір всіляких куль і колірної гамми, дозволяє нам виконати нарядні композиції у будь-яких колірних поєднаннях і стилістичних рішень.

Надути кулі гелієм – це не дуже просте завдання, тому на певному етапі може знадобитися кваліфікована допомога фахівців.

Завдяки тому, що у нас злагоджена робота команди і низькі ціни на кулі з гелієм в Києві, ви можете дешево і швидко оформити будь-яку подію. Ми співпрацюємо з представниками рекламних компаній і эвент-агентств, які довіряють нам організацію доставки гелієвих куль на заходи. Ми дуже дорожимо нашою репутацією. У нас на сторіночці в facebook ви завжди зможете почитати відгуки про нашу роботу.

Якщо Вам потрібно професійно оформити свято, і  Ви шукаєте кулі з гелієм з доставкою недорого, звертайтеся до нас по допомогу. Ми привеземо гелієві кульки у будь-яку точку Києва. Для замовлення куль з гелію дзвоніть: 050-025-23-11

Просмотров: (16)