Що таке твістинг?

Пропонуємо вашій увазі новий термін у світі автоіндустрії “твістинг” – моделювання завдяки повітряним кулям. Наприклад, ви напевно не раз бачили майстерно зроблені фігурки з куль, персонажі, букети з повітряними квітами і тд – все це можна сміливо назвати твістингом.

Сучасні дизайнери і модельєри примудряються навіть створювати інтер’єрні композиції і епатажні костюми з повітряних кульок різних розмірів, форм і кольорів.

Процес твістінга досить корисний, під час створення того чи іншого повітряного шедевра заспокоюється нервова система, розвивається фантазія, розробляється моторика.

Фахівці виділяють кілька стилів твістингу: багатоскладовий і односкладовий.

При односкладовому моделюванні використовують тільки 1 кульку. Багатоскладовий твістинг включає маніпуляції з декількома кульками. Перший і другий стилі не так прості як може здатися, вимагають особливої майстерності, навичок і досвіду.

Гелієві повітряні кульки користуються популярністю і незважаючи на різноманітність компаній, варто звертатися до кращих. Наша компанія пропонує вам індивідуальний підхід з урахуванням всіх побажань і переваг. У нашому арсеналі широкий асортимент кульок. Менеджери зможуть проконсультувати вас і допомогти вибрати ідеальний варіант саме для вашого заходу, будь то велике торжество в ресторані або невеликий сімейне свято вдома. На сторінках нашого сайту ви зможете ознайомиться з прикладами робіт, підібрати ідеальну повітряну композицію для свого торжества. З нами зручно, швидко, красиво і недорого.

Що потрібно для твістингу?

Завдяки таким нехитрим пристосуванням як, насос, повітряна кулька-ковбаска, маркер, ножиці, клей трохи фантазії і ви станете справжнім майстром цієї справи.

Повітряні кульки для твістінга можуть відрізнятися кольором, розмірами, відтінками. У спеціалізованих інтернет магазинах можна знайти особливі екземпляри “металік”, “матові”, “пастель”. Трохи старанності, практики, фантазії – і ви справжній майстер твістингу.

Якщо вам потрібно прикрасити захід і ви віддаєте перевагу композиціям з повітряних куль, наш інтернет магазин до Ваших послуг. Виходячи з тематики торжества, наприклад дитячий День Народження ми зможемо запропонувати вам різні варіації мультиплікаційних героїв, улюблених персонажів, хобі та захоплення дитини.

Композиції невеликого розміру можуть бути розставлені по всьому периметру приміщення, наприклад весільні міні букети в колірній стилістиці заходу можуть бути відмінною прикрасою залу і в підсумку приємним сувеніром, який кожен гість зможе забрати з собою додому.

Просмотров: (1038)