Правила безпеки при використанні повітряних куль

Погодьтеся, що якщо перед очима повітряні кульки-це вже створює святкову атмосферу. Як же приємно зануритися в дитинство, коли повітряні кульки асоціювалися зі святом і супроводжували сюрприз подарунок.

Відзначимо, що кулі є не тільки атрибутом торжества, але і потужним інструментом для дитячої творчості і розвитку фантазії. За словами педіатрів повітряні кульки відмінний спосіб зміцнити дихальну систему дитини.

Вашому малюкові точно сподобається така нехитра фізкультура. Але пам’ятайте, що як при всіх видах ігор потрібно дотримуватися запобіжних заходів. У даній статті ми хочемо дати кілька рекомендацій про те, як же правильно грати з повітряними кулями.

Незважаючи на вік дитини, можливість небезпеки присутній завжди. Наприклад, у віці “чомучки” цікавість дитини зашкалює. все хочеться спробувати на смак і помацати. Тому дуже важливо під час ігор з різними предметами перебувати поруч і спостерігати за дитиною.

Пам’ятайте:

Слідкуйте за тим, щоб дитина не брав кульку в рот, лизав його або кусав. Небезпека полягає в тому, що шматочки лопнув кульки, а точніше його зовсім маленькі частинки можуть проникнути в дихальні шляхи, що може викликати утруднене дихання. Крім цього, гучний хлопок може сильно налякати дитину.

Обережно ставтеся до ігор, де пропонується лопати кульки. Не варто взагалі відмовлятися від таких розваг, але варто заздалегідь попередити дитину про гучні хлопках.

Всі виробники попереджають, що ігри з повітряними кулями дітям до 3 років заборонені.

Для того щоб уникнути неприємних наслідків і стресу, прохання всіх батьків попереджати дітей про запобіжні заходи під час гри. Якщо ви будете дотримуватися нескладних перераховані вище рекомендації, тоді ваше свято пройде весело, яскраво і безпечно.

У нашому інтернет магазині ви зможете замовити гелієві кульки на будь-який смак і колір за доступними цінами. Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором повітряної композиції для вашого заходу.

Якщо ви мрієте зробити ваше свято незвичайним, тріумфальним і незабутнім – наш інтернет магазин до Ваших послуг. Оперативна доставка, професійна консультація, доступні ціни та широкий асортимент – наші ключові переваги.

Просмотров: (126)