Гелеві кульки

Гелієві кульки

На сьогодні жоден урочистий захід не обходиться без гелієвих куль. Композиції з надувних кульок різних форм, кольорів і розмірів будуть приємні не лише дитині. Тому можете сміливо замовити гелієві кульки на вечірку, навіть чоловічу. Завдяки широкій різноманітності кольорів і форм можна задекорировать будь-який захід.

Гелієві кульки є найпопулярнішими. Об’єднавши усі ваші побажання і нашу майстерність, ми створимо для вас індивідуальне оформлення, від якого ваші гості прийдуть в захват.

Багато хто помиляється думаючи, що гелієві кулі актуальні тільки на помпезних заходах. Щодня можна зробити святом, для коханих і близьких. Невелика композиція завжди підніме настрій і стане приємним початком дня або сімейним святом “для душі”.

 

При виборі композиції з повітряних кульок, пам’ятайте :

– дорослим сподобаються різноманітні композиції з куль, кульки з приколами;

– діти віддають переваги кулькам у формі улюблених мультиплікаційних героїв, незвичайні поєднання куль різних кольорів і розмірів також викличуть захват.

 

Асортимент гелієвих кульок

Ми пропонуємо Вам практично усі можливі різновиди надувних кульок. Приміром, серед асортименту куль є однотонні вироби типу :

– кульки “металік” – напівпрозорі кулі будь-якого відтінку з перламутровою поверхнею;

– кульки “пастель” – непрозорі кулі, будь-якого відтінку з матовою поверхнею;

– кульки “кристал” – прозорі кульки дуже яскравих відтінків, які при надуванні нагадують скляну поверхню.

Дуже затребувані фольгированые кульки, кулі з конфетті, кульки цифри. Як бачите ця індустрія не стоїть на місці і періодично випускає новинки, які тут же стають популярними.

 

Ми працюємо тільки з якісними виробами і матеріалами. За бажанням замовника, можемо обробити кульки полімером Hi – Float , наші композиції триматимуться в повітрі не 2-3 діб в середньому.

 

Доставка гелієвих куль в Києві

Замовити кульки просто, досить оформити замовлення на нашому сайті або подзвонити нам. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором композиції і кольорової гами. Дуже популярні вечірки з дотриманням колірного дрес-коду, ми можемо запропонувати аналогічне оформлення приміщення. Після оформлення замовлення ми погоджуємо з Вами час і місце доставки кульок. Наші фахівці в короткі терміни зможуть оформити кулями приміщення та доставити їх.

Просмотров: (15)