Чарівний газ-гелій

Ширяють Гелієві Хмари, ефектні Гелієві арки, барвисті букети і ефектні композиції, все це складається з повітряних куль, наповнених гелієм. Даний хімічний елемент був відкритий в 1871 році.

Застосування гелію

Повітряні кульки з гелієм протягом тривалого часу будуть парити під стелею. Це ідеальне прикраса будь-якого торжества, це відмінний атрибут для всіляких конкурсів та ігор, які проводять провідні, наприклад дуже популярний конкурс лопання кульок на швидкість, пропонується прочитати смішну статтю попередньо подихавши гелієм (відразу ж відзначимо, що даний конкурс небезпечний, тому обмежте участь в ньому дітей, вдихати можна зовсім трохи змішуючи з киснем). Тільки уявіть собі ефектне завершення вечора у вигляді феєрверку з куль, який запускаю всі гості і на кожній кульці пишуть свої побажання або мрії.

Ефектні повітряні композиції і декорації стануть відмінною фотозоною. Ваші фотографії будуть яскравими, стильними і запам’ятовуються.

Крім ефектного і красивого застосування гелію, як гелієві кульки, його також активно використовують в медицині, в ядерній енергетиці, космонавтиці, повітроплаванні. Саме гелій активно використовують дайвери, підводники, водолази при зануреннях під воду.

Цікавий той факт, що на частку аеродизайну застосовується тільки 2% гелію. На сьогоднішній день, потрапляючи в торговий центр, все так і рясніє різнокольоровими повітряними кульками. Гелієві кульки привертають увагу, гелієві кульки приємний міні презент, гелієві кульки-ідеальний рекламний носій, та й просто гелієві кульки-це красиво.

Якість – понад усе

Попит на повітряні прикраси зростає, але не дивлячись на це повітряні кулі завжди будуть привабливим і приємним сюрпризом, який принесе задоволення не тільки винуватцю торжества, але і всім оточуючим.

Через велику конкуренцію, просто продавати кульки мало, потрібно бути професіоналом своєї справи, вміти підбирати варіанти під потреби клієнта, індивідуальний підхід з урахуванням всіх побажань і рамок бюджету. Чітка організація всіх дій з моменту замовлення і до своєчасної доставки готової композиції і оформлення приміщення при необхідності.

У нашій компанії ми керуємося саме такими принципами роботи. Кожен наш фахівець трохи дизайнер, архітектор, художник. Іноді до нас звертаються клієнти, які самі не знають що конкретно хотілося б отримати, і ми проводимо невелике опитування про тематику заходу, вікову категорію, колірну перевагу і тд. У підсумку ви отримаєте ідеальні гелієві кульки, які неодмінно викличуть захват.

На сторінках нашого сайту ви зможете ознайомитися з варіантами робіт. Так само ви зможете переглянути асортимент повітряних куль, перейшовши в цікавить Вас Розділ, наприклад: букети з куль, кулі цифри, композиції з куль, кульки на День Народження і тд.

Просмотров: (79)