Цікаві факти про кулі

цікаві факти про кулях

Якщо підійти до кулях з точки зору фізики, можна дізнатися багато цікавих фактів, про які можливо ви навіть не замислювалися.

Гелій в 7 разів легше повітря він не запалюється і повністю нетоксичний. Завдяки цьому гелієві кульки можуть літати протягом тривалого часу. якщо згадати мультфільм про Вінні пуха, то швидше за все саме такі кульки з гелієм він використовував, для того щоб злетіти.

Відразу ж напрошується питання, скільки потрібно було б гелієвих кульок, щоб злетіти людині? Незалежно від матеріалу, з якого виготовлені кулі, латекс це або фольга кулі літають однаково по висоті, але не по тривалості польоту . При цьому, гелій є досить текучим, тому дуже швидко здатний просочуватися крізь латекс, в той час як фольга не пропускає гелій, тому така кулька більш тривалий час буде радувати вас.

Теоретично, для того щоб підняти людину найкраще використовувати фольговані вироби, але так як даний експеримент був би разовий, то можна використовувати і Латексні кульки.

Для того, що б хоча б приблизно зрозуміти скільки ж кульок гелієвих потрібно щоб підняти людину, давайте спробуємо встановити на що здатний одна кулька. Якщо врахувати, що один кубометр піднімає близько одного кілограма, в такому випадку підйомна сила однієї кульки складе близько 4 г, кілька деталей конструктора Lego. Якщо у вас залишилися гелієві кульки після вечірки, ви зможете провести зі своїми дітками цікаві експерименти, заміривши, скільки куль з гелієм можуть підняти і які предмети. Виходячи з наших спостережень,ми з’ясували наступне, що 4 кульки гелієвих можуть підняти цукерку вагою близько 15 г, відповідно щоб підняти цілу плитку шоколаду потрібно близько 25 куль.

Предмет вагою 200 г зможе злетіти за допомогою 50 куль. Ви сміливо можете поставити свої власні експерименти і розповісти нам, що у вас вийшло. замовити гелієві кульки в Києві ви зможете за доступними цінами в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо Вам найширший асортимент куль до будь-якого торжества і на будь-який бюджет. Ми працюємо з перевіреними виробниками, тому можемо сміливо сказати, що висока якість виробів ми гарантуємо. Також ми постійно стежимо за новинками в повітряній індустрії і пропонуємо своїм клієнтам найактуальніші варіанти прикраси. У нас ви можете не тільки купити

Гелієві кулі з доставкою, але і замовити оформлення залу кулями. Для цього зв’яжіться з нами за телефонами: 098-871-86-56, 050-025-23-11 і ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо з вибором відповідного оформлення Вашого заходу.

Замовлення приймаються з 08: 30 до 22: 30 без вихідних. На сторінках нашого сайту ви також можете скористатися зручними розділами для підбору кульок під конкретний захід. Для тих у кого “очі розбіглися” ми проконсультуємо і допоможемо з підбором повітряного прикраси виходячи з ваших побажань і бюджету. Влаштовуйте свято своїм близьким незалежно є привід чи ні, а ми вам в цьому допоможемо.

Просмотров: (555)