На перший погляд може здатися, що ви поняття не маєте, що таке твістинг і з чим його”їдять”.
Але напевно ви були в цирку і бачили як клоуни з легкістю всього з декількох довгих кульок роблять всього за пару хвилин симпатичні фігурки – звірятка, квітки і тд. Перекручуючи кульку в різні боки можна з легкістю “з нічого” отримати забавні фігурки. Ось таке “перевтілення” звичайного кульки в забавну фігурку і називається твістингом.
Мистецтвом моделювання з повітряних куль може оволодіти кожен, потрібно фантазія і досвід.
Коли вперше з’явилося поняття “твістинг”?
Існує така історія, що в період археологічних розкопок в одному з історичних місць Єгипту були знайдені малюнки, яким більше чотирьох тисяч років. На даному зображенні розташувався верблюд з “надувних” частин, ідентичний тому, який би зробили з повітряних кульок. Можливо це збіг, але саме цей малюнок дав привід для роздумів.
Більш реальну історію, пов’язану з появою твістингу можна почати з моменту виготовлення кульки. Перші кульки були круглі і перші фігурки пробували спорудити саме з таких куль, але вже на початку ХХ століття з’явилися довгі кульки,з яких стало набагато простіше скручувати фігурки і чим більше фахівці практикувалися, тим більше різноманітних фігурок виходило зробити.
Згодом на різних виставах, Ілюзіоністи на публіці активно демонстрували майстерність зі створення повітряних фігур з куль, це викликало великий захват у присутніх.
Але якість куль в ті часи бажало кращого і для того щоб зробити одну вдалу фігуру доводилося зіпсувати не одну кульку. З розвитком даної індустрії матеріал для куль (латекс) ставав все більш якісний і твістинг активно розвивався і вже в 1998 році в Німеччині була організована перша конференція, на якій були присутні кращі з кращих майстрів з твістингу.
Основи твістингу
Хочемо поділиться з Вами найпростішими і основними прийомами даного мистецтва. Найголовніше-це кількість повітря в кулі. Якщо ви плануєте багато скруток, тоді повітря повинно бути менше. Для того, щоб стики були зафіксовані міцно, кожну скрутку рекомендується виконати тричі, інакше кульки в короткі терміни повернеться в первісну форму. При цьому, все скручування потрібно виконувати в одному напрямку, а починати споруджувати виріб з горловини.
Трохи термінології:
– скручування-це обертання кульки, завдяки якому відбувається міхур і стик.
– міхур-це надута частина, яка розташовується між скрутками.
– стик-місце скручування. – пуф-повітряний міхур в хвостику кульки.
Гелієві кульки в Києві досить поширений атрибут будь-якого торжества. Замовити кульки недорого-просто, в нашому інтернет магазині ви знайдете широкий асортимент, доступні ціни, професійних консультантів, а головне індивідуальний і оперативний підхід до кожного клієнта.
Телефонуйте нам прямо зараз 098-871-86-56, 050-025-23-11 і ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо з вибором відповідного оформлення Вашого заходу. Замовлення приймаються з 08: 30 до 22: 30 без вихідних.