Фольговані кулі на замовлення

фольгированные шары
Компанія “Shariki24” пропонує вашій увазі найефектніші і красиві фольговані кулі на замовлення. Головною їх перевагою є не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і міцність і довговічність. Фольговані кулі можуть літати довше, тому будуть радувати свого власника більш тривалий період.

На сторінках нашого сайту ви знайдете широкий асортимент фольгованих кульок по самим приємним цінами. Ми на постійній основі намагаємося урізноманітнити свій асортимент і тому тішимо вас новинками аероіндустріі. Фольговані кулі на замовлення можуть бути ідеальним доповненням основного подарунка або ефектною прикрасою приміщення.

Фольгований шар виготовляють з металевої плівки, яка тонкою плівкою лягає на поверхню кулі. Завдяки такій міцності такі кулі відмінно тримають гелій і зберігають свою форму і привабливий зовнішній вигляд.

Різновиди фольгованих кульок від компанії “Кульки 24”:

1. класичні кулі у формі: зірки, серця, кола;
2. фольговані цифри і фольговані букви;
3. фольговані кулі смайли
4. фольговані кулі у формі казкових героїв: Свінка- Пеппа, Єдиноріг, фламінго, Супер-мен і ін.
5. фольговані кулі у формі символічних предметів, які уособлюють професію, хобі людини.
6. пересуваються фольговані кулі (фігури з лапками), які при найменшому потоці повітря плавно пересуваються, тим самим створюючи ілюзію ходячих куль.

Фольговані кулі на замовлення є “обов’язковими гостями” на виписці з пологового будинку, на дитячому Дні Народження, на весіллі та інших тематичних заходах. Такі кулі виглядають ефектно, а до того ж завдяки широкому асортименту можна з легкістю підібрати кулі по вашій тематиці, наприклад:

– на виписку з пологового будинку можна замовити фольговані кулі у вигляді пупса, коляски, пляшечки, соски і тд. Композиція з таких повітряних куль неодмінно порадує новоспечених батьків і приємно здивує всіх присутніх. Така композиція з повітряних куль стане відмінною фотозоні для пам’ятних знімків.

– на весілля можна підібрати фольговані кулі цифри (які символізують дату події), кулі літери (що символізують імена або нове прізвище сім’ї). Так само можемо запропонувати фольговані кулі у формі кілець, сердець, лебедів та ін. Повітряне оформлення дозволить створити святкову атмосферу і святкову обстановку;

– дитяче свято і фольговані шари- напевно поняття нероздільне на сьогодні. Тільки уявіть собі як зрадіє малеча побачивши куль у формі своїх улюблених героїв.

Замовити фольговані кулі в Києві ви зможете будь-яким зручним для вас чином з розділу “Контакти” . Наші менеджери знають як оформити ваше свято виходячи з побажань і бюджету, тому із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання і запропонуємо найактуальніші варіанти. Телефонуйте нам прямо зараз: 098-871-86-56, 050-025-23-11. Замовлення приймаються з 08:30 до 22:30 без вихідних.