Оформлення кулями свята

оформление шарами

Більшість людей з нетерпінням чекають того чи іншого свята і готуються до нього заздалегідь і скрупульозно. На свято можна покликати всі своїх рідних і найближчих, можна організувати його для колективу. Будь-яка вечірка асоціюється з відпочинком, приємною атмосферою і тільки позитивними емоціями. Для того, щоб ваш свято вдалося по повній програмі ми пропонуємо оформити кулями ваше торжество.
Гелієві кулі на замовлення неодмінно порадують всіх гостей і створять позитивний настрій. Також завдяки композиціям з куль можна створити ідеальні фотозоні. У підсумку ви отримуєте гарний інтер’єр і стильну локацію для фотозйомки. 

На які свята варто замовити гелієві кулі?

Жоден сучасний дитяче свято не обходиться без оформлення кулями. Ніхто так не зрадіє повітряним прикрасам як діти. Наші фахівці із задоволенням оформлять ваш дитяче свято у відповідній тематиці і порадують вас новинками і останніми тенденціями в аероіндустріі.

Свадьба- одне з важливих подій в історії молодої сім’ї, тому свято має запам’ятатися надовго і викликати тільки теплі спогади. Оформлення кулями весілля одне з наших улюблених процесів. Красиві елегантні кулі в пастельних тонах розвішані по всьому залу. Оригінальні композиції з повітряних кульок, які зустрічають гостей при вході. Арка з повітряних кульок на місці розпису. Багато молодят використовують повітряні кулі в конкурсах, запрошення на весілля або роздають в кінці вечірки в якості подяки своїм гостям.

Незалежно від приводу заходу, оформлення повітряними кулями завжди має бути виконано з урахуванням тематичної спрямованості. Останнім часом великої популярності набули корпоративи. Компанії активно вітають такі заходи, які допомагають згуртувати колектив. Для того, щоб корпоративи були незвичайними вдаються до використання певної тематики, наприклад вечірка в стилі “Гетсбі”, монстрів, 90-х і тд. Для того, щоб повністю реалізуватися атмосферу потрібно продумати все до дрібниць: одяг, їжа і напої, а найголовніше – оформлення залу. Фольговані кульки, гелієві кулі, кулі з написами, підсвічуванням, конфетті дозволять зробити це за невеликі гроші.

Замовити кулі в Києві ви зможете на нашому сайті. Для зручності клієнтів ми створили зручну навігацію по розділах, відповідно пошук куль займе всього пару хвилин. Якщо Ви не можете визначитися з вибором, наші менеджери запропонують вам масу рішень конкретно під ваші побажання, бюджет.
Ми завжди на зв’язку: 098-871-86-56, 050-025-23-11. Замовлення приймаються з 08:30 до 22:30 без вихідних. Ми із задоволенням допоможемо з вибором повітряного прикраси і доставляємо ваше замовлення.

Просмотров: (56)