Фольговані кулі в Києві

фольговані кулі в Києві

Великою популярністю користуються фольговані кулі в Києві. Що являють собою повітряні кулі такого типу. До складу фольгованої кульки входить лавсанова плівка, поверхня якої покривається тонким шаром фарби і металу.

Візуально лавсанова металізована плівка нагадує фольгу, тому і кулі стали називати фольгованими.

Практично завжди фольговані кульки невеликого розміру надуваються повітрям і прикріплюються до палички спеціальним затискачем. У той час як кулі від 18 розміру вже надувають гелієм через спеціальну шийку кулі, при цьому вхідний отвір прикривається пелюсткою зворотного клапана.

Якщо кулька надутий щільно його не обов’язково зав’язувати, так як завдяки зворотному клапану гелій відмінно утримується всередині. При цьому варто прив’язати до кулі стрічку або тасьму, щоб він не полетів. Існують фольговані кульки без клапана, в такому випадку куля запаюється завдяки спеціальному пристрою.

Замовити фольговані кулі в Києві варто, вони відрізняються більш тривалим терміном служби в порівнянні з латексними варіантами. У нашій практиці зустрічалися випадки, коли фольгований кулька зберіг свій привабливий вигляд протягом місяця.

Фактори, які впливають на тривалість життя фольгованих куль:

Перепад температур впливає на кулю. Якщо надувати кулю в холодному приміщенні, а потім занести його в тепле, гелій починає нагріватися, що призводить до підвищення тиску всередині і куля може лопнути. Якщо куля надувається в теплому приміщенні, а потім виноситься в холодну, куля виглядає як ніби здувся.

Якщо фольгований куля потрапив під дощ він “падає”, так як з’являється тяжкість від крапель, що покривають поверхню кулі. Як тільки вода висихає, куля знову може вільно парити.

Якщо ви хочете якомога довше зберегти привабливий зовнішній вигляд не варто піддавати перепадів температур фольговані кульки. Не варто тривалий час тримати їх на вітрі або під дощем, правильно надувайте і міцно зав’язуйте кулі.

У нашому інтернет магазині ви зможете купити кулі з фольги таких різновидів:

– кулі для оформлення: фольговані кулі у формі цифр, серця, зірок, кіл. У більшості випадків вони однотонні, але можуть бути виконані в сріблі, золоті, бронзі, а також в кольоровому виконанні. Фольговані кулі можуть мати голографічне покриття, завдяки чому з’являється гарний перелив.

– фігури з фольги у вигляді тварин, мультиплікаційних героїв, предметів.

– фольговані кульки з малюнком можуть бути абсолютно будь-якої форми з тематичним малюнком до будь-якого торжества.

– “живі” фігури, Ходячі фольговані кулі досить популярні і цікаві. У комплект входять важки, які не дають кулі полетіти, при цьому куля наповнений гелієм при будь – якому подиху вітру починає ворушиться, переміщатися злегка уздовж підлоги, качати головою, крутитися і візуально створюється враження, що кулька-фігура оживає і рухається сама по собі.

Замовити фольговані кулі ви зможете зв’язавшись з нами за телефонами: 098-871-86-56, 050-025-23-11 і ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо з вибором відповідного оформлення Вашого заходу. Замовлення приймаються з 08: 30 до 22: 30 без вихідних.