У чому секрет літаючих куль?

у чому секрет літаючих куль?

Замовити кулі в Києві ви зможете в нашому інтернет магазині за доступними цінами. На сторінках нашого сайту ви зможете знайти відповідний розділ і підібрати оптимальний варіант для свого заходу. Якщо ви не змогли знайти те, що хотіли , телефонуйте нам прямо зараз: 098-871-86-56, 050-025-23-11 і ми зможемо запропонувати вам варіанти виходячи із запитів і бюджету.

Красиві, ширяють під стелею повітряні композиції створять святкову атмосферу і неодмінно сподобаються всім гостям.

Як літають кулі?

Весь секрет в наповнювачі-геліє, який легше повітря. Це інертний газ без запаху, абсолютно не токсичний, не вступає в реакції з іншими речовинами, не горючий. Гелій не викликає ніяких алергічних реакцій, не токсичний, безпечний для тварин і дітей.

Гелієві кульки красиво парять під стелею, так само з них можна створювати ефектні літаючі композиції, які можуть бути укріплені грузиками.

Гелієві кулі на замовлення дуже популярні і затребувані, незважаючи на свій не дуже тривалий термін життя. Латексні кульки мають пористу структуру, тому молекули гелію просочуються крізь нього досить швидко. Через 10-15 годин кулька може трохи опуститися, але як показує наша практика, якщо дотримані всі температурні умови, то гелієві кульки можуть сміливо парити під стелею протягом декількох діб.

Завдяки спеціальним спреєм ми можемо трохи продовжити термін польоту кульки. При такій обробці кульки можуть літати в повітрі до декількох тижнів. Завдяки такому спрею з’являється можливість ефектного прикраси приміщення заздалегідь. Ви також зможете роздати гелієві кульки гостям в кінці заходу, або забрати з собою. Якщо ви хочете купити гелієві кульки в Києві в якості подарунка, вам обов’язково варто уточнити, щоб кульки були оброблені спеціальним складом.

Якщо ви плануєте грандіозну вечірку, ми зможемо запропонувати різноманітні варіанти прикраси залу. Починаючи від арки з повітряних куль при вході в приміщення і закінчуючи повітряної фотозоною, повітряними композиціями.

Ми займаємося повітряними кулями вже не перший рік, тому знаємо всі тонкощі і нюанси красивого оформлення. Ми вміємо працювати з оперативними замовленнями і зможемо запропонувати вам всілякі варіанти, якщо потрібно купити кулі терміново в Києві. А якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, залишайте заявку або телефонуйте нам заздалегідь, щоб ми могли якомога більше часу приділити підготовці і власне виконання замовлення.

Замовити Гелієві кулі в Києві з оперативною доставкою ви можете зв’язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом з розділу “Контакти”. З нами легко і все зрозуміло. Ми точно знаємо, що потрібно запропонувати вам. Ми створюємо атмосферу і ви неодмінно повернетеся до нас знову і знову.

Просмотров: (61)