Гелієві кулі на весілля в Києві

Гелиевые шары на свадьбу в Киеве

Весілля – одне з важливих подій, яке хочеться запам’ятати, тому ми пропонуємо прикрасити ваше торжество гелієвими кулями. Це яскравий, ефектний елемент оформлення інтер’єру, завдяки якому можна створити особливу атмосферу.
Компанія “Кульки 24” пропонує вам гелієві кулі на замовлення на весілля по самим приємним цінами. У нас ви зможете купити як класичні кулі, так і креативні, сучасні композиції з повітряних куль.

На сторінках нашого сайту Ви зможете ознайомитись з варіантами весільного оформлення у відповідному розділі, а також якщо у вас є власні ідеї, ми з задоволенням втілимо їх в життя.

Компанія “Кульки 24” займається продажем куль і повітряним оформленням вже не перший рік, ми маємо постійне коло своїх клієнтів, які довіряють нам і є гарантами відмінної якості і сервісу.

Ми пропонуємо креативне оформлення кулями вашого весілля. Завдяки кулях можна легко створити романтичну, затишну і неповторну атмосферу. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, так як співпрацюємо тривалий час з перевіреними виробниками.

Оформлення кулями весілля – досить трудомісткий процес, з яким наші фахівці впораються за короткі терміни. Так як молодята і так знаходяться в весільної метушні, справляючись з клопотами з приводу меню, музики, розпису – оформлення можете повністю довірити нам і не переживати.

Які кулі замовити на весілля?

Оформлення розпису кулями створить особливу романтичну обстановку. Кулі можуть бути виконані в колірній гамі вашого торжества.
1. Запрошення на весілля можуть бути виконані на кулях.
2. Гелієві кульки на весілля можуть бути вручені всім гостям в якості компліменту і подяки, за те що прийшли на торжество.
3. Композиції з куль на весілля можуть бути розставлені по всій території: при вході, між столами, танцювальної зоні.
4. Гелієві кулі на весілля можуть бути відмінною фотозоні,
5. Ефектне завершення вечора у вигляді фонтану або феєрверку з повітряних куль.
6. Арки з гелієвих кульок або гірлянди з куль

Якщо ваше приміщення для свята не має великою площею, пропонуємо гелієві кулі зі стрічками під стелю., Які будуть красиво парити і створювати казкову атмосферу.

Останнім часом великою популярністю користуються фольговані кулі на весілля. Фігурки молодят, кулі у формі обручок та ін.
Телефонуйте нам прямий зараз 098-871-86-56, 050-025-23-11. Замовлення приймаються з 08:30 до 22:30 без вихідних і ми здійснимо доставку куль за доступними цінами і оформимо приміщення “під ключ”.

Просмотров: (88)