Гелієві кулі на замовлення: букет з куль

Гелиевые шары на заказ: букет из шаров
Гелієві кулі, оформлення в букет досить популярний презент, який можна зробити як другої половинки, так і мамі і малознайомим людям.

Позитивний повітряний букет з куль, виконаний в різнокольорових тонах або однотонної палітрі може бути як самостійним подарунком, так і ефектним доповненням до основного презенту. 

Букетом з гелієвих кульок називають композицію з повітряних кульок, які можуть бути надуті гелієм або повітрям. Кульки таким чином скріплені між собою, що зовні нагадують букет. У такій зв’язці може бути від 10 до 30 куль.

У композицію можуть входити різноманітні гелієві кулі:

1. класичні латексні кулі;
2. фольговані кулі;
3. прозорі кулі з підсвічуванням, конфетті, пір’ям.

Букети з повітряних кульок можна активно використовувати для прикраси приміщення, в якості презенту. При цьому наша компанія пропонує вам широкий вибір варіантів. Ви можете ознайомиться з варіантами на нашому сайті у відповідному розділі. Якщо Ви не знайшли, що шукали ми завжди раді вислухати ваші побажання і ідеї і втілити в життя вашу задумку.

Якщо ви хочете замовити букет з куль, наповнених гелієм, пам’ятайте, що вони завжди будуть прагне вгору, тому не забудьте прикріпити їх до чогось або ми можемо прив’язати до них важки.
Якщо ви ще не визначилися з подарунком для близької людини, букет з гелієвих кульок – це ідеальний варіант, при вигляді якого посмішка і розчулення на обличчі неодмінно будуть.

Таке рішення для оформлення інтер’єру останнім часом користуються величезною популярністю. Таке декорування підійде як для невеликого торжества так і для масштабного свята.

Букет з гелієвих кульок може нести гумористичний посил. Кульки з приколами, кульки з побажаннями, кульки з гумористичними зображеннями.

Компанія “Кульки 24” пропонує вам широкий асортимент куль до будь-якого свята. Для зручності користувачів ми створили розділи в сайті, що б ви могли швидко знайти необхідний продукт.

Оперативна доставка, індивідуальний підхід, широкий асортимент і доступні ціни – все це ви отримаєте, звернувшись в нашу компанію.

Просмотров: (54)