Гелієві кулі в Києві – правильне звернення, факти, поради

Повітряна гелієва кулька цей прекрасний виріб яке дарує безліч позитивних емоцій кожному. Гелієві кулі в Києві використовують для прикраси різноманітних приміщень. Завдяки гелієвій кульці ваше свято придбає особливу атмосферу і яскравість. Гелієві кульки завжди в центрі уваги. Багато у своїй дитинстві задавалися питанням: чи “Можна політати самостійно на повітряних кульках”? Група екстремалів навіть вирішили практично підійти до такого питання і виконали подібний трюк. Для нього їм знадобилося 90 гелієвих куль діаметром по 1.5 метра кожен і 50 балонів з гелієм. Внаслідок чого деякий час людина змогла піднятися в повітря на повітряних кулях!

Інформація про гелій

Ще одне питання дитинства, що часто-ставиться : “А чи можна вдихати гелій з повітряної кульки”?. Дія газу зменшує в організмі кисню, але вдихати його в принципі можна. Це неначе Ви затримали дихання. Чим більше гелію Ви вдихаєте тим більше Ваш організм вимагатиме кисню. За декілька секунд в організмі значно впаде вміст кисню і ми не рекомендуємо це робити. Ось повний список можливих побічних ефектів від вдихання гелію з повітряної кульки: голосові зв’язки можуть ослабіти, кисневе голодування, в крові можуть з’являтися гелієві бульбашки, ваші легені можуть бути перенасичені газом-гелієм. Важливо! Вагітним жінкам ми настійно не рекомендуємо вдихати гелій, оскільки шкоди може бути завдана і плоду.

Чому літає гелієва повітряна кулька?

Для того, щоб надути повітряну кульку використовують газ – гелій. 0,178 грам гелію міститься в звичайних умовах на 1 літрі. А наприклад, 1 літр повітря важить 1,293 грама, що як Ви розумієте, в сім разів важче. Дія на кулю навколишнього повітря матиме відразливий характер. Сама куля – має дуже хорошу летючість і на нього впливає підйомна сила, вона безпосередньо залежить від об’єму кулі. Підйомна сила має більш високе значення чим більше кульки. Саме з цих причин гелієві повітряні кулі прекрасно літають. Як правильно зберігати гелієву повітряну кулю? Якщо Ви придбали арку з гелієвих повітряних куль або кулі букви, то треба правильно їх зберігати. Правильне зберігання дозволить Вам використати кульки кілька разів. Повітряні кульки краще зберігати в місці де немає прямих сонячних променів в сухому місці. Кульки треба добре розгладити, щоб не було вигинів, подібні вигини можуть згубно впливати на цілісність кулі надалі.

Завдяки інноваційним технологіям індустрія кульок дуже різноманітила свій асортимент. Ви зможете підібрати у нас на сайті: shariki24.kiev.ua Ви зможете підібрати і купити кульки на різні свята, такі як:

Кульки на день народження,

ювілей Новорічні кулі,

прикраса Кульки на випускній,

в саду і школ,і

Кульки в пологовий будинок,

Кульки на день святого Валентина,

Шарики на 1 вересня

Кульки на відкриття,

арка з куль,

Оформлення кулями весілля,

Кульки на 8 березня,

Наша компанія більше 10 років професійно займаємося повітряними кулями в Києві. Ми завжди порадимо Вам ідеальний варіант для Вашого свята. Вам треба просто подзвонити нам по номеру:(098) 871-86-56.

Просмотров: (24)