Повітряна куля – в господарстві згодиться!
Повітряні кульки створені, звичайно ж, передусім для веселощів, свята і розваги.
Проте властива російській людині кмітливість робить навіть з цього несерйозного, на перший погляд, предмета дуже потрібну в господарстві річ.
Напевно, найочевидніший спосіб нетрадиційного використання повітряної кульки полягає в його потовщеному краю на місці отвору – за допомогою цієї гумки скріплюють купюри, діти майструють рогатки, хазяйки закривають банки з варенням, а глави сімейств роблять гідроізоляцію на стиках сантехнічних труб.
Приміром, наповнену гелієм повітряну кулю можна використати в якості. лякала. Якщо прив’язати один великий або декілька маленьких гелієвих повітряних куль посеред городу, то птахи, що промишляють на ваших сільгоспугіддях, боятимуться кулі, що тріпається на вітрі, і залишать ваш урожай в спокої. Правда, тут є пара мінусів.
1)Хитрі птахи можуть рано чи пізно просікти, що ніякої конкретної шкоди повітряна куля їм заподіяти не в силах.
2)Життя гелієвої повітряної кульки не тривале: звичайна латексна куля зможе охороняти ваш город трохи більше доби, а фольгированный – близько тижня.
Один кмітливий папа придумав, як знайти свою дитину на новорічному карнавалі. Разом з дружиною він спорудив для свого сина-дошкільника костюм Вини Пуха. А щоб дитина не загубилася в карнавальній круговерті, він прив’язав до костюма декілька наповнених гелієм повітряних куль. Вийшло дуже концептуально і практично: і образ плюшевого ведмежати, що летить за медом на кульці, дотриманий з точністю, і навіть серед святкового новорічного убрання хлопчик був дуже помітний і його було легко було знайти в натовпі інших дітей і знімати на відеокамеру.
А ще за допомогою повітряної кулі можна робити. абажури. Технологія така: повітряна кулька надувається і зав’язується. Потім повітряна куля обмотується мотузкою, яка при необхідності фарбується і покривається клеєм.
Після висихання клею кульку здувають і ви отримуєте прекрасний креативний плафон, до якого тепер треба тільки приладнати патрон.