Панно из шаров

Панно з кульПропонуємо Вашій увазі один з ефектних варіантів оформлення свята повітряними кулями – панно з повітряних куль. Це одне з найстильніших, ефектних,і в той же час складних варіантом повітряних композицій. Панно з повітряних куль стане відмінною прикрасою і фотозоною, яку можна розмістити між двома колонами, виділити центральне місце в приміщенні, встановити уздовж стіни, обіграти певну зону, наприклад за столом молодят.

Повітряне панно може містити різні елементи у вигляді квітів, привітання, дату і власне сам привід, який послужив для святкування даного заходу. Гелієві кульки ідеальний варіант прикраси будь-якого торжества. Ви можете сміливо замовити гелієві кульки в Києві за найдоступнішими цінами у нас в інтернет магазині. Найоригінальніші композиції, широкий асортимент, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступні ціни, оперативність.

Як зробити панно з повітряних куль?

Для того щоб виготовити панно з повітряних куль, для початку потрібно підготувати повітряні Гірлянди. Попередньо створити гірлянди, шляхом скріплення між собою куль в певній колірній послідовності, також при необхідності в гірлянди вставляють з додаткових куль малюнок, який буде розміщуватися на лицьовій стороні всієї композиції.

У більшості випадків панно кріплять до стіни, в такому випадку гірлянди потрібно скріплювати вертикально. А якщо ви плануєте розмістити панно на підлозі, можна сміливо використовувати і горизонтальний метод кріплення. Існують також і інші способи кріплення, наприклад на каркас, зв’язка куль і тд. Гелієві кулі на замовлення користуються великою популярністю, тому дуже важливо підібрати надійну компанію, яка б не підвела.

Наш інтернет магазин пропонує найкращі умови співпраці. Ми працюємо оперативно, ми завжди знаємо що саме запропонувати вам виходячи з вашого бюджету і побажань.

Ми завжди проконсультуємо вас як зробити так, щоб зберегти привабливий вигляд кульок якомога довше. замовити кульки в Києві ви зможете зв’язавшись з нами за телефонами: 098-871-86-56, 050-025-23-11 і ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо з вибором відповідного оформлення Вашого заходу. Замовлення приймаються з 08: 30 до 22: 30 без вихідних.

Наші дизайнери оформлювачі ідеально підберуть кулі в залежності від тематики заходу, а також швидко оформлять приміщення, тому можете сміливо звертатися до нас, навіть якщо несподівано потрібно виконати термінове оформлення залу.

Просмотров: (34)