Як безпечно транспортувати гелієві кульки

В даному розділі ми розберемося з Вами як правильно і безпечно транспортувати Гелієві кулі.

Перед нами стоїть відповідальне завдання доставити декор і веселий настрій на свято, звичайно ж кращого способу не знайти, ніж зробити замовлення повітряних куль.

Найкращим способом транспортування куль є автомобіль, так як в ньому найбезпечніше перевозити звеселяючі кулі. У салон легкового авто на заднє сидіння можна вільно розмістити до 50 куль 10 дюймів (25 см). Також легко можна помістити на заднє сидіння до 40 куль 12 дюймів ( 30 см). У порожній багажник легкового автомобіля з легкістю зайде від 10-15 куль (25 см) і до 11 куль (30 см), за умови, якщо в ньому не буде гострих предметів.

При торканні до будь-якого гострого предмету добре роздута латексна оболонка кульки в одну мить руйнується, і від звеселяючого кульки залишаються тільки шматочки латексу. Перед тим як поміщати кулі в багажне відділення, слід добре переконатися в тому, що в ньому немає гострих предметів, таких як дріт, гострий інструмент, шматочки будівельного, а також природного сміття у вигляді шматочків рослин і дерев. В ідеалі, можна пропилососити або замести багажне відділення. Також в допомогу для транспортування куль будуть спеціальні мішки, в які поміщається близько 23 куль 12 дюймів (30 см) і до 30 куль 10 дюймів (25 см).

Такі мішки надійно захистять ніжну оболонку кульок від зіткнення з будь-якими небажаними гострими предметами, а також захистять їх від обвітрювання (кулі мутніють від вітру) і прямого попадання ультрафіолету, від якого також руйнується латексна оболонка, кулі плавляться.

Таким чином, загалом, в звичайному легковому автомобілі з кузовом седан можна транспортувати до 65 куль діаметром 10 дюймів (25 см) і до 50 куль 12 дюймів (30 см).

В автомобіль класу універсал за умови складених задніх сидінь, з легкістю можна розмістити до 100 куль середнього розміру 10 дюймів (25 см) а також до 80 куль 12 дюймів (30 см). При транспортуванні в універсалі загальна кількість краще розділити на дві зв’язки.

У такому вигляді вони добре і компактно розмістяться по салону автомобіля з кузовом універсал.

Якщо ви плануєте перевозити кулі в позашляховику, то в такий автомобіль, за умови складеного заднього сидіння може легко розміститися до 120 куль середнього розміру (25 см) і до 100 куль (30 см).

Найбільше пощастило власникам габаритних мікроавтобусів, так як в них можна розташувати до 250 куль середнього розміру (25 см) і до 200 куль (30 см).

Таким чином, на різних за габаритами автомобілях, можна перевезти від 50 до 250 куль.

У літню пору, коли температура повітря досягає 25-30 градусів, дуже сильно нагрівається

металевий кузов автомобіля і при торканні до такої гарячої поверхні роздута латексна оболонка в одну мить лопається, тому тут також варто бути обережними і враховувати цей факт при транспортуванні.

Ідеально транспортувати гелієві кульки, зможе тільки спеціально навчений професіонал, який чітко і вчасно в цілості й схоронності доставить Гелієві кулі на ваше незабутнє свято. Тому по можливості варто зробити замовлення з професійною доставкою від фахівців і заощадити дорогоцінний час а також уберегти себе від неприємностей, які можуть виникнути при транспортуванні.

Таку доставку здійснюють фахівці з доставок від компанії https://shariki24.kiev.ua/.

Ми працюємо для того щоб ви ставали щасливішими, кожен день наші дизайнери розробляють нові ідеї для декорування свят.

У нас завжди доступні ціни, креативний підхід, найвища якість, маса геніальних ідей для Вашого свята, ми гарантуємо гарний настрій і море позитиву!

Просмотров: (320)