Що таке кулі Bubble?

Повітряні кулі настільки популярні і погодьтеся, вони ніколи не виходять з моди. Яскраві, святкові, атмосферні, повітряні кульки постійно поповнюються новинками. Виробники прагнуть удосконалювати і придумують нові форми, виконання, забарвлення. Сьогодні хочемо розповісти вам про кульки бабблс або як багато хто називає їх кульки — сфери.

Якщо перекласти дослівно, з англ. “вubble” – це міхур. І ця назва повністю підходить під його характеристику. Це величезні прозорі кулі, які чимось нагадують мильні бульбашки. Такі кулі бульбашки будуть радувати вас близько 2 тижнів, але були випадки коли куля тримав свою форму майже місяць.

Кулі Bubble в діаметрі складаю близько 55-60 см.їх можна використовувати як головну родзинку повітряної композиції, так і окремий подарунок. Кулі бабл бувають в різному виконанні: кулі з конфетті, кулі з пір’ям, кулі з написами і підсвічуванням, кулі-сюрпризи з маленькими кульками всередині, кулі з фігурками, кулі з малюнками.

Прекрасним доповненням до таких кулях можна вважати яскраві стрічки, на кінці яких підвішуються невеликі важки, щоб кульки стійко стояли і нікуди не відлітали. Також з’являється можливість фіксувати кульки на потрібній висоті.

Завдяки цікавим поєднанням, наприклад різних кольорів пір’я або конфетті, з’являється можливість створювати оригінальні композиції, конкретно під ваше торжество. Не забудьте доповнити таку кульку душевної написом.

Де використовувати кульки Bubble?

Завдяки унікальному зовнішньому вигляду, такі кульки будуть актуальні на будь-якому торжестві, незалежно від вікової групи. Наприклад:

– кульки можна використовувати для прикраси дитячого свята;

– кульки при зустрічі в пологовому будинку;

– кульки для коханої людини;

– кульки для мами;

– кульки на весілля:

– кульки для прикраси вітрин, на відкриття магазину, для виділення акційних товарів;

– кульки в коробці.

Доставка куль в Києві здійснюється нашими фахівцями оперативно. Ми пропонуємо вам широкий асортимент куль за доступними цінами, безпечну доставку і допомогу у виборі підходящої повітряної композиції.

Наш інтернет магазин влаштований дуже зручно. Ми створили розділи за тематиками і ви з легкістю зможете переглянути портфоліо наших робіт і підібрати для себе кращі варіанти. Якщо ви остаточно розгубилися, в такому випадку просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас чином з розділу “Контакти” і ми із задоволенням допоможемо з вибором.

Просмотров: (177)