Вручаємо повітряний презент оригінально

Прикраса повітряними кулями приміщення неодмінно створить святкову атмосферу, для того щоб отримати “Вау” ефект, пропонуємо подарунок доповнити повітряними композиціями. Найпростіший спосіб, це прикріпити кулі до подарункового пакету.

Можна також розмістити композицію з повітряних куль на робочому столі або ліжку, свого роду сюрприз, який іменинник побачить не відразу.

Простий варіант – до коробки прив’язується кілька куль. На них може бути нанесена Вітальна напис або побажання. Іноді їх прикріплюють до паперового пакету.

Розмістити композицію можна на ліжку або столі, щоб іменинник відразу побачив її. На сьогоднішній день фахівці з аеродизайну зможуть запропонувати вам широкий асортимент гелієвих куль на будь-який смак. Серед яких, кулі з підсвічуванням. Наприклад, якщо ви хочете привітати дорогу людину оригінально, можете заховати подарунок головний десь в квартирі і викласти до нього “шлях” з куль з підсвічуванням, в темряві це буде виглядати дуже ефектно.

Не менш популярні кульки з пір’ям або кулі з конфетті. Вони стануть головною родзинкою, і одночасно стануть привабливою фотозоною. Арки з куль, святкові букети з куль, композиції і звичайно ж ширяють в повітрі гелієві кульки в Києві на замовлення – все це , ті самі “ключики”, які дозволять викликати у людини посмішку, захоплення, підняти настрій.

Замовити кульки в Києві за доступними цінами ви зможете в нашому інтернет магазині. Ми займаємося не тільки продажем куль, але і оформленням вашого торжества “під ключ”. У нашій практиці дуже часто клієнти хочуть щоб виглядало ефектно, але не знають що саме повинно бути і як. Наші фахівці готові повністю взяти все оформлення на себе, і можете бути впевнені, ви і ваші гості залишитеся задоволені результатом.

Якщо у Вас є власні ідеї “повітряного оформлення”, в такому випадку ми” ваші вмілі руки”, які всі побажання втілять в життя.

Масштабні заходи не обходяться без конкурсів, в яких повітряні кулі також займають не останнє місце. Веселі, заводні, музичні конкурси з кулями неодмінно розвеселять всіх присутніх і допоможуть всім гостям розслабиться.

Дуже часто ми стикаємося з бажанням купити повітряні кулі або купити Гелієві кулі в Києві з папірцями побажаннями або завданнями (які заздалегідь надають нам замовники). В кінці заходу кулі з побажаннями лунають всім гостям, а кулі із завданнями активно використовуються під час заходів.

Просмотров: (70)