Гелієві кульки користуються великою популярністю, так як це ефектна прикраса і приємний сюрприз, можна сказати два в одному.
Кульки з гелієм активно використовують і в конкурсах, привітаннях, їх роздають в кінці вечірки всім гостям або запускають в небо.
Відмінною особливістю куль з гелієм є ефект ширяння під стелею. Красиві довгі закручені стрічки дуже ефектно виглядатимуть, тим більше як кулі так і стрічки можна вибрати в певній колірній гамі.
Якщо ви плануєте урочистий захід, в такому випадку гелієві кульки за доступними цінами вам просто необхідні. У нашому інтернет магазині ви зможете замовити гелієві кульки за доступними цінами, отримаєте професійну консультацію і допомогу у виборі, ефектне оформлення, оперативна доставка.
замовити гелієві кульки в Києві рекомендуємо заздалегідь, так як потрібен час щоб надути кулі.
Як надуваються гелієві кульки?
У кожній компанії, яка займається повітряними кульками має в своєму арсеналі балони. Отже процес надування полягає в наступних діях: встановлюється гелієвий балон, при цьому рекомендуємо заздалегідь підготувати стрічку або тасьму довжиною близько 50 см.
Відзначимо, що в процесі надування балон повинен бути правильно встановлений, щоб виходить з нього струмінь газу була спрямована в протилежну сторону від вас.
Отже, беремо кульку і злегка розтягуємо його хвостик, після чого акуратно надіньте його на спеціальну воронку, яка прикриває отвір балона. Після цього відкручуємо спеціальний вентиль і легенько натискаємо на воронку. Плавно гелій починає заповнювати кульку. Обов’язково варто притримувати надувається кульку і злегка притискати його до воронки.
В даному процесі головне не переборщити з гелієм. Ознакою того, що кулька вже досить наповнений гелієм є збільшення отвору в хвостику. Якщо вчасно на зупиниться кулька придбає асиметричну форму і лопне. Коли кулька надутий, акуратно знімається з воронки і щоб гелій не виходив з балона відразу ж прикрийте вентиль. Зав’яжіть хвостик кульки і тут же прикрасьте його стрічкою або тасьмою. Набагато зручніше якщо кілька людей одночасно займається надуванням куль.
Якщо необхідно надути не латексний, а фольгований кульку, в такому випадку додатково використовується спеціальна трубочка, яка вставляється безпосередньо в отвір балона. Відзначимо, що фольга досить примхливий матеріал, тому з ним потрібно дотримуватися акуратність, інакше кульки будуть лопатися один за іншим.