Як прикрасити весілля повітряними кулями

Весілля – це завжди метушня і переполох. Все більше людей включають в список передвесільних приготувань прикрасу повітряними кулями.

Весілля вже практично не справляють удома, віддаючи перевагу ресторанам, кафе, звичайній їдальні, а іноді і спортзал. Тому не завжди призначеним для таких урочистостей приміщенням просто необхідно надати святковому нарядному вигляду. Краще всього для цієї мети підійдуть повітряні кульки.

Головні на весіллі – звичайно ж молоді. Отже, і найголовніше прикраса з повітряних куль слід розташувати на стіні за їх спинами. Адже саме туди будуть обернені очі гостей, спрямовані об’єктиви відео і фотокамер. Для весілля краще всього підходить зібране з кульок одно або два серця, а також традиційні кільця. Причому абсолютно не обов’язково робити серце виключно червоним, а кільця – золотистими або золотi.

Варіантів колірних рішень маса, прикраса з повітряних куль може бути як однотонне, так і двоколірне, зі вставками.

Проте майстри по оформленню свят повітряними кулями попереджають, що з кільцями треба бути обережніше – вони не завжди добре виглядають, при створенні такої композиції треба проявити певну фантазію і уміння. Що ж до серця, то воно практично завжди добре вписується в загальну концепцію прикраси.

Арки з повітряних куль при вході особливо доречні на весіллі. Їх можна підвісити як безпосередньо на вході в зал, де проходить урочистість, а також на вулиці, де наречену з женихом зустрічають  з короваєм.

Щоб прикрасити столи, використовують стiйки з гелієвих куль. Вони не лише абсолютно не заважають гостям, але і створюють святковий настрій за столом, а у кінці вечора таку композицію можна випустити в небо.

Оскільки просто ширяючі під стелею гелієві кульки у великих залах не виглядають, рекомендується використати гелієві ланцюжки або безліч поодиноких кульок з прив’язаними хвилястими стрічечками.

Сцена, з якою вестиме весілля тамада і на яку виходитимуть гості, щоб прийняти участь в конкурсах, також треба прикрасити. Наприклад, поставити букети з гелієвих куль біля сцени, таким чином позначивши її, або пустити гелієвий ланцюжок на тумбах.

Дуже пожвавлюють і веселять гостей “ходячки” – спеціальні фольгированные кулі у вигляді жениха і наречені, наповнені гелієм і невеликі важки, що мають, не дозволяють їм відлетіти. Переміщаються вони під впливом невеликих протягів, та і з гостей знайдеться що немало бажають дути на таку повітряну пару.

Просмотров: (21)