Як прикрасити бізнес захід або виставку кулями?

Дуже часто сьогодні компанії як великі, так і тільки початківці свою діяльність проводять всілякі бізнес презентації, виставки, корпоративні заходи, на яких прийнято ділиться досвідом, заводити нові бізнес зв’язку, рекламувати свою продукцію або послуги та ін.

Дуже часто на таких заходах кожна компанія оформляє невеликий рекламний стенд. Один з кращих способів виділити такий стенд, а відповідно і привернути до себе увагу є оформлення повітряними кулями Київ.

Грамотно підібрана композиція в корпоративному стилі допоможе не тільки правильно вказати місце розташування, але і виділитися серед інших, а головне підкреслити особливість.

На таких бізнес заходах на повітряні кульки в Києві лягає величезна відповідальність, вони виконують ряд функцій:

– створення особливої святкової атмосфери та відповідного настрою у всіх учасників;

– привернення уваги і створення впізнаваності, в такому випадку кулі на замовлення повинні бути виконані в корпоративних кольорах.

Найчастіше повітряні кулі на бізнес заходах використовують не тільки учасники, а й організатори прагнуть таким чином ефектно оформити приміщення. Дуже часто при вході використовують арки з повітряних куль, якщо в залі є сцена для виступу бізнес тренерів, її також можна оформити композиціями. Самі учасники можуть виділити певну зону, на якій варто зробити акцент, наприклад новинки або акції .

Які кулі використовують для виставки

При оздобленні бізнес заходу можна застосовувати найрізноманітніші варіанти кульок, при цьому головне не переборщити, щоб в результаті за кулями не загубилися ні продукція ні основна інформація про компанію.

– маленькі і великі кулі з нанесеним заздалегідь логотипом;

– кулі всіляких форм в корпоративній колірній гамі;

– композиції з куль, які можуть містити цифри або абревіатуру, щодо компанії.

Якщо ми остаточно вас заплутали і ви розгубилися при виборі куль для свого заходу, просто зв’яжіться з нами і наші менеджери із задоволенням допоможуть проконсультувати і підібрати кращий варіант індивідуально для вас.

Якщо ви плануєте проводити бізнес захід і вже підібрали для цього приміщення, можете сміливо нас запросити і ми надамо вам рекомендації щодо того як же оформити все в єдиному стилі.

Телефонуйте нам прямо зараз (050) 025-23-11 і ми разом з вами підберемо якісне повітряне прикраса під Ваш смак і бюджет.

Просмотров: (128)