Оформление шарами выпускного

Оформлення кулями випускного

Прощання зі школою досить хвилюючий, урочистий і в той же час зворушливе свято для кожного випускника, який будуть згадувати все життя як діти так і батьки. Випускний бал можна назвати своєрідною сходинкою в доросле життя. Погодьтеся, це одна з подій, яка відбувається один раз в житті, тому його варто провести так, щоб на пам’ять залишилися красиві знімки і відеозаписи.

Звичайно ж в день випуску варто задуматися відразу про декілька оформленнях залів, перший це актовий зал, в якому будуть нагороджувати всіх учнів, вручати їм атестати та грамоти, висловлювати подяку всьому колективу викладачів і тд. Тому для підтримки урочистого моменту варто прикрасити цей зал повітряними кульками, при цьому при вході можна розмістити красиву арку або гірлянду.

Але основний акцент повинен бути спрямований на сцену. Нагородження має проходити в красивому антуражі. І сцену можна сміливо виділити на основному тлі. Різнокольорові композиції, ефектні арки з повітряних куль, повітряні букети і багато іншого стане цікавим обрамленням урочистої частини випускного.

Сам випускний бал найчастіше проводять в закладах, кафе, банкетних залах. І це друге місце, де просто необхідно створити святкову і красиву атмосферу. Діти разом з батьками зможуть зробити безліч фотографій і відео, тому фотозони з повітряних куль будуть доречні. Хочемо дати кілька рекомендацій щодо того як можн привабливо оформити приміщення, використовуючи повітряні кулі.

Отже при вході випусників повинні зустрічати симпатичні композиції з повітряних куль, після чого зазвичай розташовується основна фотозона, для якої актуальні будуть кулі-цифри з роком випуску.

Танцювальна зона може бути прикрашена гелієвими кулями під стелю з красивими стрічками, якщо торжество відбувається у вечірній час, сміливо можна прикрасити зал кульками з підсвічуванням.

Окреме місце варто приділити стіні зі шкільними фотографіями починаючи з 1 класу, це місце випускники і батьки зможуть згадати найвеселіші і важливі шкільні моменти.

В кінці випускного торжества, коли випускники йдуть зустрічати світанок прийнято випускати в небо феєрверк з повітряних куль, на яких кожен випускник пише свої бажань і мрії.

Як бачите, для того що б влаштувати справжнє ефектне свято, зовсім не потрібно великих зусиль. Ми зібрали для вас найкращі варіанти в одному місці. У нашому інтернет магазині ви зможете знайти найсвіжіші новинки в повітряній індустрії. Наші досвідчені консультанти із задоволенням допоможуть з вибором і оформленням . Замовити Гелієві кулі на випускний просто, достатньо зателефонувати нам або зв’язатися іншим зручним для Вас способом з розділу “Контакти“.