Прикраса кулями на 1 вересня

Незалежно від того Початкова це школа або старша, коледж це чи університет, а можливо і невеликий дитячий садок – для всіх 1 вересня є відкриттям нового навчального року. У цей день після літніх канікул зустрічаються школярі, студенти і вчителі, а кому то тільки перший раз піти в цей довгий шлях, тому 1 вересня прийнято починати з урочистої лінійки, і звичайно ж не обійтися без прикраси повітряними кульками. 

Нижче ми хочемо запропонувати варіанти прикраси, серед яких ви неодмінно знайдете відповідний. Повітряні кулі на 1 вересня найчастіше з нашої практики замовляють за кілька днів до дати. Найпопулярнішим оформленням можна сміливо назвати арку або гірлянду з повітряних куль. І це зрозуміло, такі конструкції встановлюють при вході в навчальний заклад, таким чином створюється сприятливе враження і атмосфера, що розташовує до початку навчального процесу.

Отже, які ж гелієві кульки в Києві використовують для оформлення 1 вересня:

  1. Великі однотонні квіти. Абсолютно не трудомісткий процес, дозволить створити симпатичні міні композиції. Досить надути кульки одного розміру, скріпити їх між собою за хвостики, можна також додатково використовувати стрічки, в центр можна додати додатковий кульку.
  2. Гелієві кульки на 1 вересня найчастіше прикріплюють при вході і у дворі школи, а що може підійти краще як не гірлянда з повітряних кульок. Окремо надуті кульки, наповнені гелієм, пов’язують між собою спеціальною волосінню і можуть також прикріплятися на заздалегідь підготовлений каркас. Такі гірлянди з повітряних куль можуть бути як одного кольору, так і з різнокольорових куль.
  3. Прийнято на 1 вересня вручати Букети квітів своїм викладачам. А що якщо підійти до цього оригінально і замовити букети з гелієвих кульок за доступними цінами.Такими невеликими букетиками можна прикрасити і класи, а розмістивши їх на невеликі важки вони будуть красиво парити.
  4. Фонтан з повітряних куль може бути центральною композицією, а якщо біля нього розмістити кульки, це стане відмінною фотозоною.
  5. Повітряні кульки-фігури. Можна використовувати тематичні фігурки, наприклад фігурка учня і учениці, або канцелярські атрибути: олівець, букви, книги і тд.
  6. Якщо вам потрібно провести урочисту церемонію в актовому залі, в такому випадку ідеально підійдуть гелієві кульки під стелю. Кольори можна вибрати в стилі приміщення. До кульок можна прив’язати закручені довгі стрічки. Таке оформлення буде виглядати ефектно і урочисто.
  7. Для зовсім маленьких першокласників, можна прикрасити клас улюбленими фігурками-героями, які будуть допомагати вчитися і в той же час організовувати дозвілля на перервах.

 

Замовити повітряні кульки або замовити гелієві кульки до 1 вересня ви зможете на сторінках нашого інтернет магазину. Для Вашої зручності ми створили відповідні розділи, в яких ви зможете подивитися варіанти робіт. Зателефонуйте нам по телефону (050) 025-23-11 і ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо з вибором.

Просмотров: (272)