Відкриваєте магазин? Не забудьте про “повітряному” оформленні

Ось нарешті то довгоочікуване відкриття нового магазину і звичайно ж кожному новоспеченому власнику хочеться залучити якомога більше потенційних покупців. Пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії і ефектне відкриття магазину вам забезпечено.

Наш інтернет магазин гелієвих куль Київ пропонує Вам найширший асортимент повітряних куль за доступними цінами. Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором кращого варіанту.

Найчастіше при відкритті магазину дуже часто вдаються до прикраси входу, відповідно вам варто звернути увагу на розділ “ композиції з повітряних куль” і “Арки з повітряних куль“.

Ефектний і такі привабливий фасад підвищують ймовірність того, що людина випадково проходить повз обов’язково зайде в магазин і зробить покупку, а найголовніше що йому сподобається і він буде повертатися знову і знову.

Якщо у вас є власні ідеї щодо того як прикрасити магазин ми із задоволенням допоможемо втілити в життя ці ідеї, а також зможемо запропонувати своє бачення ідеального оформлення.

Найпопулярніші варіанти оформлення:

– ефектний вхід в магазин (арка або гірлянда з куль, композиція з куль);

– невеликий фонтан з повітряних куль або фотозона, такі об’єкти неодмінно сподобаються і сприятимуть тому, щоб до них підійшли;

– легке оформлення магазину всередині, в даному випадку варто не переборщити, щоб кулі не відволікали на себе увагу .

Погодьтеся, що масштабні композиції з повітряних куль кидаються в очі ще на далекій відстані і власне привертають увагу до магазину. Через людську цікавість 80% з 100% захочуть підійти і більш детально подивитися, а часто і купити новинку.

Як же правильно оформити фасад магазину?

Насамперед варто проаналізувати розташування магазину, наприклад якщо він знаходиться не на місці, що проходить, тоді повітряні прикраси допоможуть прокласти свого роду шлях до нього. Це можуть бути гелієві кульки з логотипом магазину і красивою стрічкою, які будуть “змійкою” парити до самого входу в нього.

Якщо ж місце розташування вдале і потенційні покупці проходять повз нього, в такому випадку прикрашати потрібно вхід, вітрину, касу. Але пам’ятайте, не варто вибирати масштабні композиції з повітряних куль для прикраси магазину зсередини, щоб вони не завадив покупцям розглянути товар.

Якщо ви хочете щоб покупці поверталися до вас знову і знову не забувайте про приємні презентах, наприклад вручення кульок на касі при покупці продукції. Великою популярністю на відкриттях магазинів користуються міні конкурси, наприклад коли Покупець на касі лопає кульку і всередині нього був захований невеликий купон на певну знижку.

Хочете зробити відкриття свого магазину ефектним, замовити кулі Гелієві ви зможете прямо зараз за телефоном (050) 025-23-11.

Просмотров: (277)